کمپین بین المللی «نسیم رحمت» جهت کمک به کودکان و زنان و ملت مقاوم یمن راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، تشکل های مردمی و دانشجویی داخلی و خارجی در واکنش به تجاوز وحشیانه رژیم آل سعود به یمن و به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه و غیرنظامیان و زنان و کودکان و سالخوردگان، کمپینی بین المللی تحت عنوان نسیم رحمت طراحی کرده و ضمن محکوم کردن این حمله وحشیانه و و ابراز نگرانی شدید از وضعیت اسفبار مردم جنگ زده یمن، خواستار کمک رسانی به ایشان شدند.   بنابر این گزارش درگاه اینترنتی مجمع جوانان امت واحده به آدرس http://unified-ummah.org/payment-yemen.php و شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی- بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور جهت این امر اعلام شده است. شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270  اعلام شده است.   در تجاوز نظامی آل سعود که با الگو برداری از تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و حملات هوایی به زیرساخت های یمن انجام شده قریب به 1000 نفر کشته شده اند که یک پنجم آنها کودک و ده ها نفر نیز از زنان و سالخوردگان هستند.   اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، جامعه ایمانی مشعر، جنبش عدالتخواه دانشجویی و موسسه گفتگوی دینی برای وحدت  از جمله تشکل های دانشجویی و مردمی حامی این کمپین هستند.   بنابر این گزارش، پیش از این نیز اتحادیه بین المللی امت واحده کمک های انسان دوستانه ای را به کشورهای فلسطین (به ارزش 110 میلیارد ریال در قالب کاروان آسیایی همبستگی با مردم غزه و سرپرستی ایتام شهدا)، سومالی (به ارزش 2 میلیارد و 225 میلیون ریال)، میانمار (به ارزش 800 میلیون ریال)، پاکستان (10 هزار دلار) و سوریه ( به ارزش 1میلیارد و پانصد میلیون ریال) ارسال کرده است.
مطالب مرتبط

اولین مدرسه ایرانی در کمپ آوارگان میانماری شروع به کار کرد

اولین مدرسه ایرانی در کمپ آوارگان میانماری شروع به کار کرد

با کمک خیران ایرانی و با تلاش« اتحادیه بین‌المللی امت واحده» و انجمن فرهنگی «آفاق»، اولین مدرسه ایرانی برای کودکان آواره میانماری در کمپ آوارگان کشور بنگلادش تاسیس و شروع به کار کرد.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

بیانیه اتحادیه بین المللی امت واحده در پی شهادت آیت الله نمر و واکنش های داخلی

بیانیه اتحادیه بین المللی امت واحده در پی شهادت آیت الله نمر و واکنش های داخلی

اتحادیه بین المللی امت واحده در پی شهادت شیخ نمر النمر توسط رژیم سعودی و حوادث پیش آمده پس از این فاجعه، و نیز واکنش های ...

|

توسط اتحادیه بین المللی امت واحده صورت گرفت:

توزیع اولین بخش از کمک های مردمی ایران در یمن
توسط اتحادیه بین المللی امت واحده صورت گرفت:

توزیع اولین بخش از کمک های مردمی ایران در یمن

همزمان با حلول ماه ربیع الاول نخستین بخش از کمک های مردمی ملت ایران در میان ۱۴۵ خانواده شهید، مجروح و آواره در استان های تعز، مارب و جوف توزیع شد.

|

فاجعه منا و سیاستگذاری رسانه ای ما

فاجعه منا و سیاستگذاری رسانه ای ما

در مواجهه رسانه ای با فاجعه مکه نخستین و مهمترین سوالی که باید در مواجهه با اذهان عموم مسلمانان دنیا برایش پاسخی یافت این است که: عامل اصلی این واقعه کدام است؟

|