در حال بارگذاری ...

اتحادیه بین المللی امت واحده (IUUU)، به عنوان یک سازمان مردمی، ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت شهادت همراهان شما در ناوگان آزادی، اعلام می دارد آمادگی سازماندهی و اعزام فعالین نهادهای غیر دولتی از کشورهای مختلف منطقه، برای حضور در دیگر ناوگانهای اعزامی به سمت نوار غزه را دارد.

اتحادیه بین المللی امت واحده با نگارش نامه ای خطاب به مدیر موسسه کمک های بشردوستانه ترکیه(IHH) ضمن تسلیت شهادت اعضای کاروان آزادی، با الهام بخش خواندن این حرکت برای آزادیخواهان جهان، خواستار تداوم آن با حضور نمایندگاه همه ملل جهان شد.

متن نامه بدین شرح است.

جناب آقای بولنت یلدریم

مدیر موسسه کمک های بشر دوستانه ترکیه (I.H.H)

اقدام «موسسه کمک­های بشر دوستان ترکیه» در سازماندهی ناوگان آزادی که منجر به زخمی شدن و شهادت ده­ها تن از همراهان این ناوگان شد، امروز الهام بخش آزادی­خواهان و عدالت­طلبان جهان شده است. آزادی­خواهان و عدالت­طلبانی که هرچند خبر رهایی شما از چنگال صهیونیست­های وحشی در کنار دیگر همراهانتان، موجب شادمانی دل­هایشان شد اما سینه­هایشان کماکان از داغ شهدای این فاجعه بشری تنگ است. از وحشیان صهیونیست هیچ عجیب نیست که به منظور توجیه جنایت کثیف خود، سازمانی را که با الهام از تعالیم فطری اسلام، در کشورهای مختلف دنیا به انجام فعالیت­های بشر دوستان و کمک رسانی به انسان­های محروم معروف است، متهم به ارتباط با ترویست­ها کند.

امروز و در پی اقدام شجاعانه شما، همگان دریافته­اند که تنها را شکستن حصر غزه، تداوم ارسال گروه­های مردمی به نمایندگی از مردم جهان از هر طریق ممکن است که اگر به نتیجه برسد حصر غیر انسانی غزه پایان خواهد یافت و اگر نه، ماهیت ضد بشری رژیم اشغالگر قدس بیش از پیش نمایان خواهد شد.

اتحادیه بین المللی امت واحده (IUUU)، به عنوان یک سازمان مردمی، ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت شهادت همراهان شما در ناوگان آزادی، اعلام می­دارد آمادگی سازماندهی و اعزام فعالین نهادهای غیر دولتی از کشورهای مختلف منطقه، برای حضور در دیگر ناوگان­های اعزامی به سمت نوار غزه را دارد.

 

با تشکر

روح الله رضوی

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران