در حال بارگذاری ...

مراسم اهدای عروسک های ساخته شده در کمپین «عروسک های خاموش» به کودکان آواره جنگ زده فلسطینی و سوری آخر همین هفته در دمشق برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، کمپین «عروسک های خاموش» به همت گروه مردمی «سنگ، کاغذ، قیچی» راه اندازی شده و طی آن صدها عروسک پارچه ای از سراسر کشور برای همدردی با کودکان جنگ به ستاد این گروه در تهران ارسال شد. «اتحادیه بین المللی امت واحده» قرار است این عروسک ها را به همراه کمک های مردمی که از طریق درگاه اینترنتی این اتحادیه برای مردم سوریه و فلسطین جمع آوری شده است به دست کودکان و آوارگان و جنگ زدگان سوری و فلسطینی ساکن دمشق برساند.

 همچنین اجرای موسیقی دو زبانه عربی-فارسی برای کودکان جنگ توسط خواننده جوان کشورمان، طه چوگان باز نیز از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود.

 گفتنی است کمپین «عروسک های خاموش» اواسط تابستان گذشته و با به اوج رسیدن جنایات و خشونت های رژیم صهیونیستی در حمله به غزه و کشتار وحشیانه اهالی نوار غزه و خصوصا کودکان این منطقه، تشکیل و با استقبال و مشارکت گسترده مردمی از شهرهای مختلف کشورمان روبرو شد.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران