در حال بارگذاری ...

اعضای کاروان سرزمین برادری با حضور در بیمارستان بعثت سنندج و با اهدای شاخه گل، از کودکان سرطانی و عفونی و همچنین سالخوردگان بیمار عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی «اتحادیه بین المللی امت واحده»، اعضاء کاروان "سرزمین برادری" در ادامه برنامه های خود در استان کردستان و شهر سنندج به دیدار و عیادت کودکان و سالخوردگان بستری شده در بیمارستان بعثت این شهر رفتند و با شاخه گل از آنان عیادت کردند.

این بازدید با حضور چهره هایی همچون ناصر ابراهیمی، مربی و پیشکسوت فوتبال، دکتر علی انتظاری مدیر گروه جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی، ناصر برهان آزاد، مستندساز و منتقد، حجت الاسلام دکتر بی آزار شیرازی، ریاست سابق دانشگاه مذاهب اسلامی، سمیه حیدری، قهرمان جودو، نعمت الله سعیدی، نویسنده و منتقد،  ماشاءالله شاهمرادی زاده، بازیگر و  کارگردان و مهدی زمان پور کیاسری، کارگردان و مستندسازو برخی اصحاب رسانه همراه بود که با استقبال رئیس و کارکنان بیمارستان نیز روبرو شد.

بازی و گفت و گوی صمیمانه با کودکان بستری شده، عیادت از برخی سالخوردگان، پذیرایی و گرفتن عکس دسته جمعی پرستاران و کارکنان در جلوی درب بیمارستان با اعضای کاروان "سرزمین برادری"، پایان بخش این حضور صمیمی بود. 
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

نظرات کاربران