در حال بارگذاری ...

کودکان غزه نقاشی هایشان را به مردم ایران اهدا کردند + عکس

دومین مرحله از کمک های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ 51 روزه توسط اتحادیه امت واحده جمع آوری شده بود، میان خانواده شهدای غزه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، این کمک ها در طول جنگ 51 روزه از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین المللی امت واحده جمع آوری شده و با همکاری یکی از موسسات خیریه داخل نوار غزه و طی چند مرحله میان فرزندان شهدا و خانواده هایشان توزیع می شود.

 

در دومین مرحله از این پروژه خیریه، طرح «یک روز بدون غم» با حضور ایتام شهدای غزه در پارک بازی شهر غزه اجرا شد و کودکان شهدا با اهدای نقاشی هایشان و نگارش جملاتی زیبا از خیرین ایرانی تشکر کردند.

 

روی نقاشی کودکان جملاتی نظیر «ایران+ فلسطین= آزادی قدس»،«ملت واحد؛ امت واحده»،  «درود فراوان به ملت جمهوری اسلامی ایران از طرف فرزندان ملت فلسطین»، «از ملت فلسطین به برادرانمان در ایران: من دوستتان دارم» و... به چشم می خورد.

در این برنامه خالد الازبط مسئول موسسه خیریه ضمن تشکر از مردم ایران و اتحادیه بین المللی امت واحده که در طرح سرپرستی و کمک به ایتام غزه مشارکت کرده اند گفت: ما به خوبی می دانیم که ملت ایران تحت شدیدترین تحریم های ظالمانه از سوی امریکا قرار دارند و با وجود شرایط سخت اقتصادی، دست یاری خود را به سوی مردم جنگ زده غزه نیز دراز می کنند و به همین خاطر  مردم غزه هیچ گاه کمک های سخاوتمندانه ملت ایران را فراموش نخواهند کرد.

 

گفتنی است اتحادیه بین المللی امت واحده علاوه بر جمع آوری کمک در طول جنگ 51 روزه غزه با کمک خیرین ایرانی، با برپایی پویش "شکوفه های زیتون" از جمع گسترده ای از فرهیختگان و هنرمندان ایرانی برای کمک به ایتام غزه دعوت نمود.

 

 
نخستین مرحله از این کمک ها نیز که شامل لباس و اسباب بازی بود همزمان با عید سعید قربان و از طرف ملت ایران میان ایتام شهدای غزه توزیع شد.

 
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران