در حال بارگذاری ...

نخبگان عرصه های مختلف و چهره های فرهنگی هنری با اعلام حمایت از پویش شکوفه های زیتون، برای حضور در جشن گلریزان این پویش اعلام آمادگی کردند.

 

در بین این حمایت کنندگان، نام افرادی نظیر «حسین کچویان»، عماد افروغ»، «محمود احمدی افزادی»، «رضا امیرخانی»، «رضا کیانیان»، رضا میرکریمی»، «محمد کاسبی» و... به چشم می خورد.

اسامی این چهره ها عبارت است از:

1.        حسین کچویان

2.        عماد افروغ

3.        محمود احمدی افزادی

4.        رضا امیرخانی

5.        محمدرضا زائری

6.        وحید جلیلی

7.        فروز رجایی فر

8.        علی انتظاری

9.        رضا کیانیان

10.     رضا میرکریمی

11.     عبدالحسین کلانتری

12.     توران ولی مراد

13.     مریم جلالی

14.     سیدمحمد مرندی

15.     محمدمهدی سیار

16.     هادی آرزم

17.     رضا رویگری

18.     دانیال حکیمی

19.     محمد کاسبی

20.     مهران رجبی

21.     نرگس آبیار

22.     محمدرضا تخت کشیان

23.     علی معلم

پویش شکوفه های زیتون، برای حمایت از ایتام شهدای غزه به راه افتاده و چهره های برجستة هنری، فرهنگی، دانشگاهی و ورزشی از آن حمایت کرده اند. گلریزان حمایت از ایتام شهدای غزه نیز، امروز چهارشنبه (چهاردهم مهر) ساعت 16، با حضور برخی از چهره های حمایت کننده برگزار می شود. این گلریزان در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه)، به نشانی میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای خیابان صیرفی پور برگزار می شود.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران