در حال بارگذاری ...

اولین مرحله از کمک های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ 51 روزه و پس از آن از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین المللی امت واحده جمع آوری شده است، همزمان با عید سعید قربان میان 30 نفر از فرزندان شهدای غزه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، همزمان با عید سعید قربان اولین مرحله از کمک های مردم به ایتام غزه که شامل لباس و اسباب بازی میشود با همکاری یکی از موسسات خیریه نوار غزه طی برنامه ای به فرزندان شهدا و خانواده هایشان ایشان تقدیم شد.

در این برنامه خالد الازبط مسئول این موسسه خیریه ضمن تبریک عید قربان، از مردم و خیرین ایرانی که در طرح سرپرستی و کمک به ایتام غزه شرکت نموده اند تشکر کرده و افزود: سلام و تحیت خود و مردم غزه را به مردم عزیز ایران و برادرانمان در اتحادیه امت واحده می رسانیم و برای همه آنها و همه خیرین دعا می کنیم و از آنها میخواهیم اینگونه طرح ها را بیشتر حمایت کنند و این طرح ها را توسعه دهند تا مشمول سرپرستی ایتام بیشتری شود و پروژه های دیگری مانند حمایت مالی از هزینه های تحصیلی و سرپرستی خانواده ایتام به شکل کامل را شامل شود.

وی با اعلام آغاز طرح سرپرستی 30 یتیم فرزند شهید، در خصوص این طرح افزود: این طرح از 6 مرحله متوالی و در 6 ماه تشکیل شده وعبارت است از سرپرستی ایتامی که توسط گروه های مربوطه انتخاب شده اند و  در مرحله نخست این طرح، برنامه اهدای لباس و اسباب بازی به طور کامل و با موفقیت پایان پذیرفت.

ازبط همچنین گفت: این طرح سرپرستی به طور کامل و در همه مراحل مختلف، تحت حمایت و پوشش کامل برادران ما و ملت عزیز ایران است که با نظارت اتحادیه امت واحده در ایران صورت می گیرد.

یکی از همسران شهید غزه نیز که در این برنامه شرکت کرده بود به خبرنگار ما گفت: از همه مسلمانان جهان میخواهیم که این کار را از ملت ایران بیاموزند و پشتیبان و یاور مردم فلسطین باشند. ما از مردم ایران بسیار تشکر می کنیم و از خداوند توفیقات آنان را میخواهیم که با ملت فلسطین همدردی کردند، ما ملتی مظلوم هستیم و مصبت های ما و سرزمین مان بزرگ است.

شایان ذکر است پویش «شکوفه های زیتون» (اعلام همبستگی فرهیختگان ایرانی با ایتام شهدای غزه) از هفته گذشته آغاز شده و بناست امروز دوشنبه ساعت 16 در همایشی با حضور هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه همایش این کمپین نیز در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار شود.
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران