در حال بارگذاری ...

به دنبال حمایت گسترده هنرمندان، دانشگاهیان و ورزشکاران از «پویش شکوفه های زیتون»، تعدادی از علمای برجسته اهل سنت نیز به این پویش پیوستند.

به گزارش روابط عمومی «اتحادیه بین المللی امت واحده»، در راستای رویکرد وحدوی، فراحزبی و فرامذهبی پویش شکوفه های زیتون، جمعی از علمای برجسته اهل سنت ایران نیز به این پویش پیوستند. «ماموستا نریمان احمدی» از علمای سنندج، «مولوی مصطفی اربابی» از علمای تربت جام، «مولوی دکتر عزیزالله بابایی» امام جمعه اهل سنت تهران، «مولوی محمد برفی» از علمای بیرجند، «مولوی یعقوب حسین بر» امام جمعه اهل سنت خاش، «مولوی عبدالمجید شه بخش» از علمای زاهدان، «مولوی شیخی» از علمای مشهد و «آخوند عبدالجلیل فرهمند» از کلاله، ضمن حمایت از کودکان یتیم شهدای غزه، به جمع فرهیختگان حامی «پویش شکوفه های زیتون» پیوستند.

پیش از این هنرمندانی از جمله «ابراهیم حاتمی کیا»، «بهروز افخمی»، «نادر طالب زاده»، «ابوالقاسم طالبی»، «هادی مقدم دوست»، «اکبر عبدی»، «احمد نجفی»، «رضا برجی»، «سیدسلیم غفوری» و «محسن برمهانی»، نویسندگان و شاعرانی مانند «حبیب احمدزاده»، «محمدحسین جعفریان»، «ناصر فیض»، «علیرضا قزوه» و «محسن مؤمنی شریف» و ورزشکارانی از جمله «هادی ساعی»، «محمدرضا طالقانی» و «آرش میراسماعیلی» و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه های ایران از جمله «احمد مبلغی»، «سید ابوالحسن نواب»، «حسن بشیر»، «شهاب اسفندیاری»، و «سیدمحسن بنی هاشمی» به این پویش پیوسته اند.  

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه امروز دوشنبه چهاردهم مهر در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می شود. این گلریزان به منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51روزه ازدست داده اند، برگزار می شود.

مبالغ دریافتی این گلریزان به همراه کمک های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه پرداخت اینترنتی امت واحده به نشانی اینترنتی «http://unified-ummah.org/payment-qods.php» جمع آوری شده است، به صورت مرحله ای (ماهانه) به غزه انتقال می یابد. این درگاه پرداخت اینترنتی، بعد از همایش نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. 
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

در کاروان «سرزمین برادری» چه گذشت؟

در کاروان «سرزمین برادری» چه گذشت؟

کاروان «سرزمین برادری» به سه استان سنی نشین کشور سفر کرد, گلستان، کردستان و سیستان و بلوچستان. «سرزمین برادری» رفت برای تغییر ذهنیت های نادرست، شناخت بی واسطه اهل سنت و تعامل صادقانه با مردمان آن دیار. کاروانی متشکل از اساتید حوزه و دانشگاه، نخبگان فرهنگی، هنرمندان، ...

|

نظرات کاربران