در حال بارگذاری ...

به دنبال حمایت گسترده سینماگران، مستندسازان و هنرمندان از «پویش شکوفه های زیتون»، تعدادی دیگری از اهالی سینمای مستند، حمایت خود را از این پویش اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی «اتحادیه بین المللی امت واحده»، «مرتضی شعبانی»، مدیر سابق مؤسسۀ روایت فتح و از مستندسازان و همکاران شهید آوینی، «ابوالفضل جلیلی»، کارگردان و فیلم نامه نویس، «حسین دهباشی»، مستندساز و از نخستین مسئولان شبکه العالم و «امیر پوروزیری»، کارگردان جوان و از برگزیدگان جشنواره مردمی فیلم عمار، با اعلام حمایت از کودکان یتیم غزه، به «پویش شکوفه های زیتون» پیوستند.

پیش از این نیز «ابراهیم حاتمی کیا»، «بهروز افخمی»، «نادر طالب زاده»، «ابوالقاسم طالبی»، «هادی مقدم دوست»، «اکبر عبدی» و «احمد نجفی»، از اهالی سینمای ایران و مستندسازانی از جمله «رضا برجی»، «سیدسلیم غفوری» و «محسن برمهانی» از این پویش حمایت کرده اند. همچنین نویسندگان و شاعرانی مانند «حبیب احمدزاده»، «محمدحسین جعفریان»، «ناصر فیض»، «علیرضا قزوه» و «محسن مؤمنی شریف» و ورزشکارانی از جمله «هادی ساعی»، «محمدرضا طالقانی» و «آرش میراسماعیلی» و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه های ایران از جمله «احمد مبلغی»، «سید ابوالحسن نواب»، «حسن بشیر»، «شهاب اسفندیاری»، و «سیدمحسن بنی هاشمی» به این پویش پیوسته اند.  

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه در همان تاریخ (دوشنبه چهاردهم مهر) در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می شود. این گلریزان به منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51روزه ازدست داده اند، برگزار می شود.

مبالغ دریافتی این گلریزان به همراه کمک های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه پرداخت اینترنتی امت واحده به نشانی اینترنتی «http://unified-ummah.org/payment-qods.php» جمع آوری شده است، به صورت مرحله ای (ماهانه) به غزه انتقال می یابد. این درگاه پرداخت اینترنتی، بعد از همایش نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. 
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران