در حال بارگذاری ...

به دنبال حمایت هنرمندان و سینماگران از پویش شکوفه های زیتون، «ابراهیم حاتمی کیا» نیز از این پویش حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی «اتحادیۀ بین المللی امت واحده»، هدف از این پویش که از روز یکشنبه آغاز شده است، حمایت معنوی و مالی اقشار مختلف مردم از ایتام جنگ اخیر غزه (جنگ 51روزه) است. پیش از این نیز «بهروز افخمی»، «نادر طالب زاده»، «ابوالقاسم طالبی»، «هادی مقدم دوست» و «احمد نجفی»، از اهالی سینمای ایران، از این پویش حمایت کرده اند. همچنین نویسندگان و شاعرانی مانند «حبیب احمدزاده»، «محمدحسین جعفریان»، «ناصر فیض»، «علیرضا قزوه» و «محسن مؤمنی شریف» و ورزشکارانی از جمله «هادی ساعی»، «محمدرضا طالقانی» و «آرش میراسماعیلی» به این پویش پیوسته اند.

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، ورزشکاران، دانشگاهیان و اصحاب رسانه، دوشنبه چهاردهم مهر در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می شود. این گلریزان به منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51روزه ازدست داده اند، برگزار می شود و مبالغ دریافتی آن به همراه کمک های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه اینترنتی امت واحده جمع آوری شده است، به صورت مرحله ای (ماهانه) به غزه انتقال می یابد.

سی کودک زیر ده سال که حداقل یکی از والدین خود را در جنگ اخیر غزه ازدست داده اند، نخستین بخش از کمک های مردمی ایران را در هفتۀ جاری و در قالب یک همایش در نوار غزه تحویل می گیرند. ارسال بسته های حمایتی از این کودکان و خانواده هایشان، با مشارکت مؤسسات خیریۀ داخل نوار غزه، به صورت ماهانه ادامه خواهد یافت. برای این منظور، درگاه پرداخت اینترنتی اتحادیۀ امت واحده به نشانی اینترنتی «http://unified-ummah.org/payment-qods.php»، از زمان جنگ 51روزه، به جمع آوری کمک های مردمی برای توزیع میان ایتام شهدای فلسطینی اختصاص یافته است. شماره حساب قرض الحسنۀ ۲۰۲۶۵۵۲۷۰ بانک تجارت شعبۀ شریعتی ـ بهارشیراز، به نام «مجمع جوانان امت واحده» و شماره شبای این حساب (IR450180000000000202655270) نیز برای واریز کمک های مردمی به منظور سرپرستی ایتام شهدای غزه اعلام شده است.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران