در حال بارگذاری ...

پنجمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده، با رویکرد ارتباط با فعالان مردمی عرصه جهان اسلام و وحدت از هفدهم الی بیست و دوم شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

پنجمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده، با رویکرد ارتباط با فعالان مردمی عرصه جهان اسلام و وحدت و با تمرکز بر مقوله های وحدت اسلامی و نیز گروه های تکفیری از هفدهم الی بیست و دوم شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، همزمان با پنجمین دوره آموزشی – ارتباطی این اتحادیه، اولین نشست فعالان مردمی عرصه وحدت نیز با حضور فعالانی از 25 شهر کشور در مشهد برگزار خواهد شد تا راههای تقویت گفتمان تقریب در بدنه مردم در این نشست مورد بررسی قرار گیرد
 
اتحادیه بین المللی امت واحده این نشست را با هدف بررسی آخرین تحولات جهان اسلام و نیز ارتباط و برنامه ریزی مشترک فعالان این عرصه برگزار می نماید.
 
در این دوره پنج روزه اساتید شیعه و سنی ایرانی و خارجی به ارائه مباحث خود درباره موضوعاتی چون بررسی تاریخی زمینه های اجتماعی شکل گیری سلفی گری، پاسخ به شبهات وحدت از منظر سیره اهل بیت علیهم السلام، نقش وحدت اسلامی در تجربه تمدنی مسلمین، ماهیت شناسی داعش، آخرین وضعیت غزه و... خواهند پرداخت.
مطالب مرتبط

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

برخی از مدعیان جریانی که خود را پایبندتر به نظام می داند و مدعی – به زعم بنده در حد شعار!- تبعیت محض از رهبری هستند هم دست کمی از برخی رقبای ظاهرا سیاسی خود ندارد! بعبارتی در این مساله نوعی وحدت فکری وجود دارد و اتفاقا این نکته نشان می دهد که تقسیم جامعه صرفا بر اساس جریان سیاسی، ...

|

نظرات کاربران