در حال بارگذاری ...

همزمان با یوم النکسه تهران رنگ ضدصهیونیستی گرفت

همزمان با سالگرد رحلت امام خمینی و در آستانه یوم النکسه و به دعوت هسته مرکزی «کاروان جهانی الی بیت المقدس» و همزمان با بسیاری از کشورهای دنیا حرکت کاروان موتوری فرزندان روح الله از میدان فلسطین به سوی حرم امام خمینی برگزار شد.

.به گزارش روابط عمومی اتحادیه امت واحده، در این برنامه که با حضور مردم و بسیجیان منطقه شش تهران و با همکاری اتحادیه بین المللی امت واحده  روز سه شنبه سیزدهم خرداد از مسجد امام صادق(علیه السلام) در میدان فلسطین آغاز شد، دسته های موتور سوار با به اهتزار درآوردن پرچم فلسطین و مقاومت اسلامی همراهی و حمایت خود از آرمان آزادسازی قدس را اعلام نموده و مسیر میدان فلسطین تا حرم امام خمینی را طی نمودند.

هسته مرکزی «حرکت جهانی الی بیت المقدس» که در هفته اول ماه ژوئن برنامه هایی را در سرتاسر جهان تدارک دیده است، بیشترین فعالیت ها را از یوم النکسه(جمعه ششم ژوئن) تا هشتم ژوئن در کشورهای مختلف برنامه ریزی کرده است.

به گزارش سایت رسمی این حرکت، برنامه هایی در این سه روز در کشورهای مختلف نظیر اردن، لبنان، مصر، الجزایر، مراکش، ترکیه، موریتانی، سودان، مالزی، پاکستان، انگلستان، ایرلند، ایتالیا، هلند، آلمان، بوسنی و هرزگوین، روسیه، زلاند نو، آمریکا و... نیز در مناطق مختلف فلسطین اشغالی و غزه برگزار خواهد شد که اخبار و گزارش های آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران