در حال بارگذاری ...

برنامه کاروان زائران صلح سوریه در ایران، توسط اتحادیه بین المللی امت واحده اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، فردا شنبه 16 فروردین ساعت 10:30 صبح، اعضای این کاروان بازدیدی از موزه صلح خواهند داشت و پس از صرف ناهار، در محل مجتمع فرهنگی سرچشمه کنفرانس خبری اعضای کاروان با حضور خانم مایرید ماگوایر برنده جایزه صلح نوبل، آقای دیو اسمیت کشیش اهل استرالیا، مادر مریم اگنس نماینده جریان مصالحه در سوریه و سلیم غفوری به نمایندگی از اعضای کاروان صحبت خواهند کرد.

همچنین اعضای کاروان شب را به بازدید و ضیافت شام در برج میلاد خواهند گذراند.

روز یکشنبه اعضای کاروان به سمت اصفهان حرکت کرده و ساعت 15 از کلیسای وانک بازدید کرده و در مراسم «ادیان برای صلح» شرکت خواهند کرد.

روز دوشنبه 18 فروردین کاروان از اصفهان به قم حرکت کرده و دیداری را در ساعت 13:30 با آیت الله جوادی آملی خواهند داشت.

همچنین مراسمی عمومی با حضور طلاب و عموم مردم در ساعت 17 در محل مدرسه عملیه معصومیه قم برگزار شده و کاروان پس از با تعدادی از خانواده های سوری در ایران دیدار و گفتگو خواهند کرد.

روز سه شنبه 19 فروردین روز بسیار پرکاری برای اعضای کاروان خواهد بود و آنها صبح را به حضور در مجلس شورای اسلامی و وزارت خارجه می پردازند.

همچنین در عصر همین روز ساعت 15 مراسمی با حضور دانشجویان و عموم مردم در محل دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

اعضای کاروان «زائران صلح برای سوریه» روز چهارشنبه 20 فروردین، تهران را به مقصد دمشق ترک خواهند کرد.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران