در حال بارگذاری ...

بهروز افخمی، محمد حسین جعفریان و ناصر فیض اعلام کردند هیئت ایرانی کاروان زائران صلح را در سفر به دمشق همراهی خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، سیدسلیم غفوری، دبیر «اتحادیه بین المللی امت واحده» اعلام کرد: بی تردید بحران سوریه و حجم عظیم کشتار و ویرانی صورت گرفته در این کشور در سه سال اخیر، عزمی بین المللی متشکل از تمام گرایش های فرهنگی و سیاسی برای پایان دادن به خشونت ها در سوریه را می طلبد و در این میان کاروان بین المللی و امدادرسانی «زائران صلح» که متشکل از فعالان حقوق بشر و ضدّجنگ از کشورهای مختلف است، می کوشد در حد توان دِین خود به مردم مظلوم و جنگ زده سوریه را ادا کند.

وی افزود: بر این اساس هیئتی از فرهیختگان و هنرمندان جمهوری اسلامی ایران نیز قرار است به همراه محموله ای امدادی، این کاروان را به سمت دمشق همراهی کنند که تاکنون «بهروز افخمی»، «محمدحسین جعفریان» و «ناصر فیض» به اعضای این کاروان پیوسته اند.

پیش از این نیز «محمدرضا طالقانی»، پیش کسوت عرصه کشتی و پهلوانی کشورمان، به اعضای کاروان پیوسته بود.

«اتحادیه بین المللی امت» واحده هم اکنون کمک های مردمی را از طرق مختلف از جمله کمک رسانی آنلاین به آدرس http://unified-ummah.com/payment.php، و از طریق شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی ـ بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» ـ قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت ـ و شماره شبای این حساب جهت واریز اینترنتی 450180000000000202655270IR آغاز کرده است.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران