در حال بارگذاری ...

محمدرضا طالقانی قهرمان بین المللی و پیشکسوت کشتی ایران اعلام کرد به حرکت «زائران صلح» برای امدادرسانی به مردم جنگ زده سوریه می پیوندد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده حسین همازاده، مسئول واحد فرهنگی اتحادیه بین المللی امت واحده  در این خصوص گفت: طی دیداری که روز گذشته با آقای طالقانی داشتیم ایشان اعلام کردند توقف جنگ و خونریزی و کشتار زنان و کودکان مطالبه تمام انسان هاست و ایشان نیز اگر مشکل غیرمترقبه ای پیش نیاید روز 20 فروردین ماه به عنوان یکی از اعضای هئیت ایرانی این حرکت عازم دمشق خواهد شد.

 

گفتنی است جمعی از فعالان بین المللی از کشورهای مختلف اواسط ماه آوریل (نیمه دوم فروردین ماه 93) قصد عزیمت به سوریه برای امدادرسانی دارویی و پزشکی به مردم جنگ زده و رنج کشیده این کشور را دارند. عمده اعضای این حرکت بین المللی که با نام «زائران صلح» شناخته می شوند به تهران سفر کرده و پس از 3 روز دیدارهای رسمی و عمومی و همچنین برنامه های رسانه ای عازم دمشق خواهند شد.

 

بنابر این گزارش این اتحادیه هم اکنون کمک های مردمی را از طرق مختلف از جمله کمک رسانی آنلاین به آدرس (http://unified-ummah.com/payment.php)، از طریق شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی ـ بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور و شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270 آغاز کرده است.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران