در حال بارگذاری ...

در پی تشدید وضعیت بحرانی مردم جنگ زده سوریه و مرگ ده ها نفر بر اثر گرسنگی و سرما اتحادیه بین المللی امت واحده در بیانیه ای ضمن ابراز تاسف از وضعیت نگران کننده و بحرانی ملت سوریه، شماره حسابی را جهت واریز کمک های نقدی عموم مردم ایران برای ارسال محموله های دارویی و غذایی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، در این بیانیه آمده است ملت مسلمان ایران جهت کمک به کودکان و زنان و غیرنظامیان و آوارگان سوری می توانند از طریق شماره حساب قرض الحسنه ۲۰۲۶۵۵۲۷۰ بانک تجارت شعبه شریعتی- بهارشیراز به نام مجمع جوانان امت واحده قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور اقدام کنند. شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270 اعلام شده است.

این کمک ها صرف خرید داروهای ضروری مطابق استعلام و اعلام نیاز وزارت بهداشت سوریه خواهد شد و همراه اعضای حرکت بین المللی زائران صلح که اواخر فروردین ماه به ایران می آیند عازم دمشق می شود.

گفتنی است در دو سال گذشته، یک سوم مردم سوریه بر اثر تشدید درگیری ها و جنگ های شهری آواره شده و در اردوگاه های آوارگان در کشورهای لبنان، عراق، مصر، ترکیه و اردن و همچنین اردوگاه های داخل سوریه به سر می برند.

سازمان جهانی غذا بحران فعلی سوریه را وخیم ترین بحران انسانی دهه های اخیر اعلام کرده و حدود نیمی از مردم این کشور در گرسنگی مفرط به سر می برند.

همچنین هموطنانی که امکان واریز از طریق شماره شبا به حساب مجمع جوانان امت واحده را ندارند می توانند کمک های خود را به شماره کارت 5022291018157147  به نام سید سلیم غفوری (دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده) واریز نمایند.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران