در حال بارگذاری ...

در پی سرمای شدید و خانمان سوز منطقه غرب آسیا و مشکلاتی که به همین دلیل برای مردم مظلوم و جنگ زده سوریه پدید آمده است، گروهی از دانشجویان و فعالان جهان اسلام در حرکتی خیرخواهانه اقدام به راه اندازی کمپین جمع آوری کمک برای مردم مظلوم سوریه نموده اند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، جمعی از دانشجویان و فعالان عرصه جهان اسلام در پی سرمای شدید امسال در خاورمیانه که بیشترین مشکل را برای مردم و آوارگان سوری ایجاد کرده است با اهداف انسان دوستانه و حمایت از محرومین و مظلومین اقدام به راه اندازی این کمپین نمودند. بنا بر گزارش ها در اثر برف و سرما در بسیاری از اردوگاه های آوارگان سوری در لبنان و ترکیه و مناطق مرزی و حائل در مرز سوریه و ترکیه روزانه چندین نفر به ویژه کودکان خردسال یخ زده و می میرند.

 

با توجه به چنین وضعیتی «مرکز بین المللی فردایی بهتر» با همکاری«جنبش دانشجویان جهان اسلام»، «اتحادیه بین المللی امت واحده»، «قرارگاه شهید باقری سازمان بسیج دانشجویی»، «جنبش عدالتخواه دانشجویی» و «بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر» و سایر تشکل های مردم نهاد و گروه های جهادی  بر اساس مبانی انسانی و اعتقادی اسلامی تصمیم گرفته تا اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای امدادرسانی به آوارگان و جنگ زدگان در سرمای سوریه کند. بنابر اعلام موسسان این کمپین، این کمک ها در دهه آخر ماه صفر و هم زمان با​ روزهای عزاداری ​اربعین حسینی و نیز ایام ۲۸ و ۲۹ صفر جمع آوری خواهد شد و با استفاده از مبالغ نقدی جمع آوری شده پتو، لباس گرم و بسته های غذایی تهیه و با همکاری نهادهای ایرانی به دست آوارگان خواهد رسید.

 دوستانی که تمایل به همکاری برای جمع آوری کمک های مردمی دارند می توانند با نشانی « iranforsyria@gmail.com »  تماس یا با شماره ۰۹۳۵۸۴۲۵۹۱۱ برقرار نمایند.

جزوه فعّالین و رابطین این طرح شامل تشریح وضعیت بحرانی سوریه، ما که هستیم، نکات و ملاحظات میدانی جمع آوری کمک ها و پاسخگویی به چند شبهه پیوست ایمیل گردیده است کمک هایی که می شود به این طرح کرد: تبلیغ پیامکی و ایمیلی کمپین مثلا باز ارسال این ایمیل به گروه های ایمیلی و دوستان، جمع آوری کمک در مسجد و پایگاه محل، هزار تومن واریز به حساب طرح، خلاصه هر طور که می توانید به یاری کودکان و آوارگان سوری بشتابید. فرصت اندک است و سرما سوزان! 

باتوجه به استقبال ها برای واریز کمک های نقدی، شماره حساب «۲۴۳۴۲۸۱۷۳» به نام جنبش دانشجویان جهان اسلام در بانک تجارت، شعبه علامه طباطبایی(کد ۲۴۳۰) برای این امر اختصاص یافته است.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران