در حال بارگذاری ...

در پی حمله رژیم سفاک صهیونیستی به نوار غزه و وضعیت اسفناک مردم این منظقه، اتحادیه بین المللی امت واحده اقدام به جمع آوری کمک های مردم نوع دوست ایران برای مردم فلسطین خواهد نمود.

روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده اعلام کرد در پی حملات گسترده رژیم صهیونیستی به نوار غزه و تخریب بسیاری از منازل، بیمارستانها و مساجد و نیز کمبود دارو و بسیاری از نیازهای اولیه مردم مقاوم غزه، این اتحادیه اقدام به جمع اوری کمکهای مردم مسلمان ایران خواهد کرد


علاقمندان می توانند تا پایان ماه صفر کمکهای خود را از طریق شماره حساب قرض الحسنه ۲۰۲۶۵۵۲۷۰ بانک تجارت شعبه شریعتی- بهارشیراز به نام مجمع جوانان امت واحده قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور واریز نمایند.
 
گفتنی است در دهه اول محرم نیز با همکاری هیئت میثاق با شهداء دانشگاه امام صادق (ع)، جمع آوری کمک های مردمی در هیئت این دانشگاه صورت گرفته و این برنامه در دانشگاه هنر و حسینیه هنر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نیز ادامه خواهد داشت.

این کمک ها پس از جمع آوری توسط واحد کمک های بشردوستانه اتحادیه امت واحده به جمعیت های خیریه در غزه انتقال داده خواهد شد.
مطالب مرتبط

برنامه تلویزیونی هم قصه

برنامه تلویزیونی هم قصه

هشت سال از شروع فعالیت‌های «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» گذشته است. طی این سال‌ها تمام تلاشمان را کرده‌ایم که تا گوشه‌ای از باری که باید برای انقلاب اسلامی در ...

|

نظرات کاربران