در حال بارگذاری ...

فاطمه الزق، اسیر فلسطینی که چند روزی با میزبانی اتحادیه امت واحده میهمان جمهوری اسلامی ایران شده بود، درباره حمله رژیم صهیونیستی به غزه پیامی خطاب به امت اسلامی نوشت که نسخه ای از آن در اختیار روابط عمومی امت واحده قرار گرفته است.

در پی تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه، خانم فاطمه الزق اسیر فلسطینی که چند روز مهمان جمهوری اسلامی ایران بودند، پیامی را خطاب به امت های اسلامی فرستادند که متن آن به امت واحده ارسال شده است. ترجمه ان بدین شرح است:

به ملت های مسلمان و عرب می گویم که شما کجای این معادله قرار دارید در حالی که کودکان و پیرمردان و زنان حامله و مجاهدان کشته می شوند؟ ما نیازی به محکوم کردن زبانی و بیانیه های اینجا و آن جا نداریم. ما نیازمند حمایت واقعی از غزه و مردمش در برابر این دشمن ظالمی هستیم که به بیگناهان نیز رحم نمی کند.

پاسخ های شما و موشک های شما کجاست؟

کشورهای بهار عربی کجا هستند؟ خداوند قطعا از تمامی شما بواسطه این سکوت سوال خواهد کرد.

و به تمامی امت اسلامی می گویم که امروز وقت جهاد اکبر بر ضد تهاجم آمریکایی صهیونیستی رسیده است.

بعد از خداوند حامی مردم غزه باشید و از هیچ امری برای حمایت از آنان فروگذار نباشید.

ما نیازی به پول شما نداریم. اگر با موشک های خود و مجاهدین خود به یاری ما بشتابید قطعا بنی صهیون را شکست خواهیم داد.

ای آزادگان جهان، در کنار ما بایستید،

ای حکام عرب، ما از غزه شما را به یاری خود می خوانیم و وجدان های شما را خطاب قرار می دهیم

هر گونه ارتباطی را با دشمن قطع کنید و سفارت خانه هایشان را در کشورهایتان ببندید و سفرای اسراییل را از کشور خود بیرون کنید و دیگر راهشان ندهید و در کنار مردم غزه بایستید.

و علی رغم تمامی آنچه بر ما در غزه می گذرد ما محکم ایستاده ایم و از زمین خود و مقدستامان دفاع می کنیم. قدس شما را می خواند ای اعراب ای مسلمین ... وا اسلاما.
مطالب مرتبط

دو دستور کار همیشگی؛ وحدت و فلسطین
نکاتی از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب

دو دستور کار همیشگی؛ وحدت و فلسطین
نکاتی از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب

حج، مظهر حضور عظمت امّت اسلامی است، حج مظهر وحدت است، حج مظهر یکپارچگی است؛ حج مظهر قدرت امّت اسلامی است. بزرگ‌ترین اجتماع امّت در هر سال، بی‌وقفه، با اوضاع و احوالِ مشخّص، در یک نقطه‌ی معیّن انجام میگیرد؛ یعنی امّت اسلامی به‌ و‌سیله‌ی حج، عرضِ‌اندام میکند؛ خود را نشان ...

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

توسط جمعی از تشکل های مردمی و دانشجویی صورت گرفت:

نامگذاری هفتم محرم به روز برائت از کودک کشان صهیونیستی
توسط جمعی از تشکل های مردمی و دانشجویی صورت گرفت:

نامگذاری هفتم محرم به روز برائت از کودک کشان صهیونیستی

جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای شهر تهران بر آن شدند تا در شب هفتم محرم که متعلق به حضرت علی اصغر علیه السلام و بزرگداشت نوزاد شهید کربلاست، مظلومیت شهدای کودک فلسطینی را نیز فریاد بزنند.

|

نظرات کاربران