در حال بارگذاری ...

در هفته همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی برنامه های متنوعی در شهر تهران به همت گروه های مردمی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، در شب سه شنبه دو شاعر جوان و انقلابی بحرینی احمد الحجیری ،شیخ علی کربابادی،به همراه شاعران انقلابی ایران در مراسم شب شعر  در دانشگاه امام صادق(ع) با خواندن اشعار زیبای خود راجع به انقلاب بحرین محفل به یاد ماندنی را رقم زدند. پنج شنبه عصر نیز ابراهیم المدهون مدیر شبکه لولو و رضا کاظم از فعالان حقوق بشر در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف  به ایراد سخنرانی و بررسی مسائل بحرین پرداختند. پنج شنبه شب نیز سید جعفر علوی در هیئت شهدای گمنام در میدان منیریه تهران در مراسمی پر شور همراه با مداحی اهل بیت (ع) به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.


شنبه صبح خانواده های شهدا و محکومین به اعدام و نیز انقلابیون بحرینی درمکان دفتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، کنفرانس خبری خواهند داشت .


شنبه ساعت 2 بعد از ظهر سعید الشهابی رئیس حرکه الحرار بحرین به همراه خانواده شهدای بحرینی در مراسمی با حضور گسترده دانشجویان و مردم در تالار شیخ انصاری دانشگاه تهران به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.


یک شنبه ساعت 2 بعد از ظهر فیلم مستند ساخته شده با عنوان مروارید لولو در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران به نمایش در خواهد آمد. جلسه ی تحلیلی اوضاع انقلاب بحرین در ادامه این اکران صورت میپذیرد .


یک شنبه ساعت 5 بعد از ظهر در دانشگاه امیر کبیر نیز همین مراسم انجام خواهد شد
دوشنبه در دانشگاه صنایع هوایی تهران مراسمی با حضور فعالان سیاسی بحرین و خانواده شهدا برگزار میگردد.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران