در حال بارگذاری ...

هفته همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی، با برگزاری برنامه های متنوعی از هفته آینده در شهر مقدس قم آغاز خواهد شد.

در روز سه شنبه خانواده محکوم به اعدام عبدالعزیز عبدالرضا، در دانشگاه پردیس قم به ایراد سخنرانی پرداختند. قبل از آن نیز در دانشگاه آل البیت و در جمع طلاب خارجی و نیز مدرسه علمیه معصومیه خواهران و نیز برادران جلساتی با حضور فعالان و زندانیان بحرینی برگزار شد.

سخنرانی خانواده های شهدا و محکومین به اعدام و نیز انقلابیون بحرینی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم، دانشگاه باقرالعلوم، جامعه الزهرا «س»، بنت الهدی «ع»، هیئت فاطمیون و... از دیگر برنامه های ستاد در شهر قم است که در روزهای سه شنبه چهارشنبه و پنجشنبه انجام می شود.

این عزیزان با آیات عظام جوادی آملی، محسن اراکی، رئیس مجمع جهانی تقریب و نیز امام جمعه قم و تولیت حرم، آیت الله سعیدی نیز دیدار خواهند داشت.

پنجشنبه ساعت 15 نیز همایش بزرگ «رهبران در بند» با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین نواب، رئیس دانشگاه ادیان قم، عبدالرئوف شایب، سخنگوی ائتلاف 14 فوریه و نیز پدر شیخ علی الشیخ به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. سایر خانواده های شهدا و محکومین به اعدام بهمراه انقلابیون بحرینی، و نیز طلاب و فضلای حوزه های علمیه در این همایش حضور خواهند داشت.
مطالب مرتبط

مادر مریم اگنس در قم:

تکفیری ها پیروی هیچ دینی نیستند
مادر مریم اگنس در قم:

تکفیری ها پیروی هیچ دینی نیستند

مادر مریم اگنس در همایش ادیان علیه تکفیر که در مدرسه معصومه قم برگزارشد با اشاره به اینکه 5 جریان گروه تکفیری در سوریه در حال فعالیت هستند اظهار کرد: در سوریه از گروه های مختلف در حال فعالیت و به کشتن مردم مشغول هستند.

|

آیت الله جوادی آملی:

کودک کشان مدعی حقوق بشرند!
آیت الله جوادی آملی:

کودک کشان مدعی حقوق بشرند!

آیت الله جوادی آملی که ظهر امروز در دیدار با اعضای کاروان زائران صلح سوریه در مؤسسه بین المللی اسرا سخن می گفت، با اشاره به اینکه گزارش ارائه شده توسط این مجموعه بسیار امیدبخش بود، اظهار کرد: امیدواریم رهبران در مسیر عدل حرکت کنند تا در این مسیر همه بتوانند معنای واقعی صلح را ...

|

نظرات کاربران