در حال بارگذاری ...

ستاد برگزاری هفته همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی، برخی تولیدات خود برای این هفته را منتشر کرد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، این تولیدات که شامل چندین کلیپ، یک روزنامه دیواری در قطع A1، نمایشگاه عکس و یک  سی دی شامل دهها کلیپ و عکس و... درباره انقلاب بحرین است، در اختیار تشکلهای مردمی و دانشجویی قرار می گیرد.
 
علاقمندان جهت دریافت کلیپها می توانند به سایت ویدیوب به آدرس (vidube.com) مراجعه نمایند. همچنین فایل روزنامه دیواری «بحرین، مظلومیت مضاعف» که شامل مطالب جدیدی درباره انقلاب بحرین می باشد در سایت امت واحده به نشانی (unified-ummah.com) قابل دسترسی است. نمایشگاه عکس بحرین نیز در بخش گالری سایت امت واحده به آدرس (gallery.unified-ummah.com) قابل مشاهده و استفاده است.
 
تشکلهای محترم متقاضی سی دی می توانند با شماره تماس دفتر اتحادیه بین المللی امت واحده در تهران تماس حاصل نمایند.
 
گفتنی است هفته همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی از 11 الی 17 مهرماه خواهد بود که در طی آن اقدامات متعددی از جمله برگزاری سلسله همایش های بزرگ «رهبران در بند» در شهرهای قم، تهران، شیراز، اهواز و مشهد خواهد بود. در این همایش ها، تعدادی از سران گروههای انقلابی بحرین و خانواده های شهدا و محکومین به اعدام حاضر خواهند بود.
 
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

نظرات کاربران