در حال بارگذاری ...

اتحادیه بین المللی امت واحده اعلام کرد که از سه شنبه آینده یازدهم مهرماه یک هفته را به عنوان هفته همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی اعلام کرده و با همکاری تشکلهای مردمی و دانشجویی سراسر کشور، برنامه های متنوعی را برگزار خواهد نمود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، عضو شورای مرکزی امت واحده با اعلام این خبر گفت: در شرایطی که برخی آشکارا همه جنایات آل خلیفه با پشتیبانی عربستان و آمریکا را فراموش کرده اند و رهبران اصلی انقلاب بحرین، حتی در ایران شناخته شده نیستند و در زندانها شکنجه می شوند، برگزاری چنین همایشی بیش از پیش ضرورت دارد.
 
علیرضا کمیلی، دبیر همایش بین المللی «رهبران دربند» ضمن اعلام این خبر افزود: در این هفته، پنج همایش بزرگ در شهرهای تهران، قم، مشهد، اهواز و شیراز برگزار کرده و همچنین تعداد زیادی سخنرانی محدود و نمایش مستند در مساجد، مدارس، هیئات و دانشگاهها خواهیم داشت.
 
وی با بیان اینکه مهمانانی از گروههای مختلف معارض بحرینی و همچنین برخی مهمانان ویژه در این همایش ها حضور خواهند داشت گفت: امیدواریم مشکلی پیش نیاید تا بتوانیم از حضور افرادی چون دکتر سعید الشهابی رئیس جنبش آزادگان بحرین که مقیم انگلیس هستند نیز بهره مند شویم.
 
او با اعلام خبر تولید فیلم مستندی درباره نقض حقوق بشر در زندانهای آل خلیفه که در آن تعدادی از زندانیان اخیر بحرین صحبت کرده و از جنایات آل خلیفه گفته اند گفت: تلاش می کنیم این مستند را نیز به این همایش ها برسانیم و آن را به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی منتشر کنیم.
 
وی در پایان اعلام کرد که به زودی جدول برنامه های متنوع هفته همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی را به تفکیک شهر، زمان و نوع برنامه منتشر خواهند نمود.
 
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران