در حال بارگذاری ...

نشست خبری مشترک جوانان شیعه، سنی و مسیحی ایرانی در محکومیت توهین به مقدسات و ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در دفتر اتحادیه بین المللی امت واحده برگزار خواهد شد.

اتحادیه بین المللی امت واحده اعلام کرد که برای اعلام موضع واحد جامعه ایرانی در مقابل اسائه به ساحت مقدس نبی اکرم «صلی الله علیه و آله و سلم» جمعی از جوانان اهل سنت، شیعه و مسیحی ایران در دفتر اتحادیه بین المللی امت واحده حضور خواهند یافت تا اعلام انزجار خود را از این اقدام دشمنان اسلام اعلام نمایند.

سلیم غفوری دبیر این اتحادیه گفت: بهترین پاسخی که می توان به دشمنان اسلام داد این است که نشان دهیم ما در یک صف در مقابل آنان می ایستیم و اختلافات جزئی میان ما عامل جدایی ما و فراموش کردن دشمنان مشترک اسلام نخواهد شد.
 
وی افزود: مطالبه اصلی ما حقوقی شدن مساله توهین به مقدسات همه ادیان است که همراه با مؤمنان سایر ادیان، آنرا در سطح بین المللی پیگیری خواهیم کرد.
 
این کنفرانس خبری مشترک دوشنبه سوم مهرماه، راس ساعت 15 در محل دفتر اتحادیه بین المللی امت واحده در تهران واقع در خیابان ولیعصر، خیابان رشت، پلاک 67 طبقه دوم برگزار خواهد شد. گفتنی است در این کنفرانس برخی اندیشندان خارجی نیز به صورت ویدئو کنفرانس حضور خواهند داشت.
عناوین سایر اقدامات امت واحده در خصوص توهین به پیامبر اسلام«ص» نیز در این کنفرانس خبری اعلام خواهند شد.
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

در کاروان «سرزمین برادری» چه گذشت؟

در کاروان «سرزمین برادری» چه گذشت؟

کاروان «سرزمین برادری» به سه استان سنی نشین کشور سفر کرد, گلستان، کردستان و سیستان و بلوچستان. «سرزمین برادری» رفت برای تغییر ذهنیت های نادرست، شناخت بی واسطه اهل سنت و تعامل صادقانه با مردمان آن دیار. کاروانی متشکل از اساتید حوزه و دانشگاه، نخبگان فرهنگی، هنرمندان، ...

|

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

برخی از مدعیان جریانی که خود را پایبندتر به نظام می داند و مدعی – به زعم بنده در حد شعار!- تبعیت محض از رهبری هستند هم دست کمی از برخی رقبای ظاهرا سیاسی خود ندارد! بعبارتی در این مساله نوعی وحدت فکری وجود دارد و اتفاقا این نکته نشان می دهد که تقسیم جامعه صرفا بر اساس جریان سیاسی، ...

|

نظرات کاربران