در حال بارگذاری ...

در پی استمرار جنایت ها علیه مسلمانان مظلوم و مستضعف میانمار، اتحادیه بین المللی امت واحده در بیانیه ای جهت واریز کمک های نقدی عموم مردم روزه دار ایران برای ارسال محموله های امدادرسانی شماره حساب اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، واحد بشردوستانه این اتحادیه اعلام کرد ملت مسلمان ایران جهت کمک به مسلمانان مظلوم میانمار می توانند از طریق شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی- بهارشیراز به نام مجمع جوانان امت واحده قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور اقدام کنند همچنین این اتحادیه در برخی هیئات و غرفه خود در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اقدام به جمع اوری کمکهای مردم عزیزمان خواهد نمود.

گفتنی است در دو ماه گذشته، نسل کشی اقلیت مسلمان در میانمار تشدید شده و بر اساس آمارها، هزاران نفر در این قتل عام کشته و زخمی شده و صدها هزار نفر، مجبور به ترک شهرهای خود شده اند. گزارشاتی از شکنجه، تجاوز، آتش زدن مساجد و اماکن مذهبی و سوزاندن کودکان نیز منتشر شده است.
مطالب مرتبط

میانمار واقدامات عملی تأثیرگذار

میانمار واقدامات عملی تأثیرگذار

با اقدامات یکی دو روزه نمی شود بار خاصی برداشت و دردی را دوا کرد! دیری نیست که جریانات مسلح در میان مسلمانان شکل بگیرد چرا که هیچ راهی برای تنفس آنان باقی نگذاشته اند!

|

نظرات کاربران