در حال بارگذاری ...

شب خاطره این هفته حوزه هنری، با حضور مادر و پدر شهید 20 ساله فلسطینی که در «روز زمین» امسال در غزه به شهادت رسید برگزار خواهد شد.

برنامه ماهانه شب خاطره این ماه حوزه هنری، با موضوع "کاروان جهانی الی بیت المقدس" و ذکر خاطره توسط شرکت کنندگان در کاروان برگزار می شود. این برنامه که پنج شنبه اول هر ماه به همت حوزه هنری برگزار میشود به بیان خاطرات چهره های فعال و برجسته انقلاب و دفاع مقدس و همچنین رزمندگان و جانبازان سرافراز میهن اسلامی ایران در طول دوران مبارزات شان، اختصاص دارد که در برنامه این ماه فعالان ایرانی حاضر در کاروان جهانی الی بیت المقدس تجربیات و مشاهدات خود را از حضور در این حرکت جهانی که در فروردین ماه سال جاری برگزار شد روایت خواهند کرد و مؤمنی رئیس حوزه هنری که از همراهان ایرانی این کاروان بود نیز به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

در این مراسم که با همکاری اتحادیه بین المللی امت واحده برگزار خواهد شد، از خانواده شهید بیست ساله "محمود زقوت" از غزه که در تظاهرات همزمان با حرکت کاروان در غزه به شهادت رسید تقدیر بعمل خواهد آمد. همچنین "طاها حسنی" خواننده جوان کشورمان ترانه دو زبانه "دلتنگ تو هستم" که به مناسبت این حرکت جهانی تولید شده بود را بطور زنده اجرا خواهد کرد.


این مراسم ساعت 18 پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه در تالار اندیشه حوزه هنری، واقع در تقاطع خیابان های حافظ و سمیه، برگزار می شود و حضور عموم علاقه مندان در این برنامه آزاد می باشد.
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

موج حمایت فرهیختگان کشور از کاروان های «سرزمین برادری»

محسن مؤمنی: باید قدردان وحدت موجود در کشور باشیم
موج حمایت فرهیختگان کشور از کاروان های «سرزمین برادری»/

محسن مؤمنی: باید قدردان وحدت موجود در کشور باشیم

محسن مؤمنی، رئیس حوزه هنری ضمن اعلام حمایت از کاروان سرزمین برادری گفت: ایران از لحاظ تنوع اقوام کم نظیر است و معمولاً بهترین رمان ها و بهترین داستان ها و بهترین فیلم ها در حوزه هایی به وجود آمده است که دارای تنوع فرهنگی و اقلیمی بوده است.

|

نظرات کاربران