در حال بارگذاری ...

همایش آغاز به کار رسمی اتحادیه بین المللی امت واحده با حضور شخصیت های داخلی و خارجی در محل سینما فلسطین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی «اتحادیه بین المللی امت واحده» همایش آغاز به کار رسمی این تشکل غیردولتی، شنبه هشتم اسفندماه، با حضور اساتیدی از خارج و داخل کشور در سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

این همایش که با موضوع «امت واحده؛ راهکار مقابله با استکبار جهانی» برگزار می شود، اولین حضور رسمی این تشکل غیردولتی است که یکسال پیش با هدف انسجام بخشی به فعالیت های پیرامون مسائل جهان اسلام و مستضعفان عالم ایجاد گردیده است.

رونمایی از نمایشگاه هنری پوسترهای مسائل جهان اسلام و سررسید جهان اسلام، اولین دوره عضوگیری، پخش کلیپ، سخنرانی نماینده هیئت امنا و... از دیگر برنامه های این همایش خواهند بود. در روزهای آتی، برای دریافت اطلاعات تکمیلی این همایش، به سایت امت واحده به نشانی (www.unified-ummah.com) مراجعه فرمایید.
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

برنامه تلویزیونی هم قصه

برنامه تلویزیونی هم قصه

هشت سال از شروع فعالیت‌های «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» گذشته است. طی این سال‌ها تمام تلاشمان را کرده‌ایم که تا گوشه‌ای از باری که باید برای انقلاب اسلامی در ...

|

همایش انتفاضه؛ پلی برای بازگشت درقم برگزار شد

همایش انتفاضه؛ پلی برای بازگشت درقم برگزار شد

همایش انتفاضه پلی برای بازگشت، درمحکومت سالروز به رسمیت شناخته شدن رژیم صهینویستی توسط سازمان ملل در سال 1948، روز یکشنبه 26اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم برگزار شد.

|

نظرات کاربران