در حال بارگذاری ...

مسئول هیئت ایرانی حاضر در کاروان جهانی الی بیت المقدس از تولید 4 مستند از کاروان جهانی الی بیت المقدس توسط گروه های ایرانی، هندی و اندونزیایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، سیدسلیم غفوری رئیس هیئت ایرانی حاضر در کاروان جهانی الی بیت المقدس روز گذشته در جریان نشست خبری بررسی «دستاوردهای کاروان جهانی الی بیت المقدس» از تولید 4 فیلم مستند از حرکت کاروان آسیایی الی بیت المقدس خبر داد.

این کارگردان مستندساز کشور در پاسخ به سوالی درباره مستندشدن این کاروان گفت: دو گروه مستندساز از ایران با کاروان همراه بودند و از هند و از اندونزی نیز هر کدام یک گروه مستندیاز با کاروان همراه شدند.

وی افزود: آن ها در تلاش هستند که به زودی کار خود را تمام کرده و مجموعه مستندهای خود را آماده نمایش کنند تا هم این حرکت جاودانه شود و هم برای حرکت بعدی کمک کند.

دو گروه مستندساز ایرانی حاضر در کاروان متعلق به گروه «نصر تی وی» و گروه مستندسازی «میثاق» بوده اند.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران