در حال بارگذاری ...

جنبش حماس راهپیمایی جهانی الی بیت المقدس و برگزاری روز زمین در سراسر جهان را یک تحول تاریخی خواند.

سخنگوی حماس تاکید کرد که راهپیمایی جهانی الی بیت المقدس و نتایج آن نقطه عطفی تاریخی در منازعه عربی ـ صهیونیستی و  بیانگر محاصره رژیم صهیونیستی توسط امت و آزادگان جهان و نزدیک شدن زوال و نابودی آن بود.

"سامی ابو زهری" تاکید کرد که راهپیمایی بین المللی قدس یکی از ثمرات بهار عربی و نشانه پایبندی عرب ها و مسلمانان به قدس و سرزمین فلسطین بود.
 وی افزود: تحرک عربی ـ اسلامی آغاز شده و تا آزادی سراسر سرزمین فلسطین ادامه خواهد یافت و دوران فروپاشی دولت عبری نیز آغاز شده است.
مطالب مرتبط

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

مسجد دانشگاه تهران میزبان نخبگان شیعه و سنی

برگزاری افطاری «وحدت و مقاومت» با حضور ده ها تن از چهره های فرهنگی- هنری کشور
مسجد دانشگاه تهران میزبان نخبگان شیعه و سنی

برگزاری افطاری «وحدت و مقاومت» با حضور ده ها تن از چهره های فرهنگی- هنری کشور

افطاری «وحدت و مقاومت» در شب میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، با حضور گروه های مختلف شیعه و سنی و نخبگان مطرح فرهنگی و فعالان عرصه وحدت و جهان اسلام در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد.

|

ما، حماس، داعش و دیگران...

تمام تلاش این نوشتار بر این است که حماس را آنگونه که هست ببینیم. ما به عنوان جمهوری اسلامی اگر نتوانیم با حماس به عنوان یک «تشکیلات قدرتمند اسلام گرای سنی مذهب فلسطینی ضد اسرائیل» - با وجود همه اختلافاتی که داریم- تعامل کنیم باید حداقل خیال خودمان را از حیث نظری راحت کنیم که ...

|

گزارشی از خیمه غزه؛ تنهای پیروز

گزارشی از خیمه "غزه؛ تنهای پیروز"

خیمه دانشجویی "غزه؛ تنهای پیروز" به همت تشکلهای دانشجویی دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران و با همکاری اتحادیه بین المللی امت واحده به مدت یک هفته در محل پارک دانشجو دایر شد.

|

نظرات کاربران