در حال بارگذاری ...
حاشیه نگاری های تصویری کاروان الی بیت المقدس در لبنان:

تظاهرات برای آزادی قدس در لبنان!

روز جمعه حرکت کاروان به سمت جنوب لبنان و مرز فلسطین اشغالی ساعت ها به طول می انجامد و با ایست و بازرسی ارتش لبنان، کاروان به نماز نمی رسد اما استقبال پرشور است و اشکها از گونه فلسطینی ها جاری.

• کاروان جهانی الی بیت المقدس، اگرچه قرار بود به بندر طرابلس برود اما صبح روز چهارشنبه به اسکله بیروت می رسد، ترخیص همه اعضای کاروان علی رغم قول مساعد اولیه تا شب به طول می انجامد.

• شب هنگام پنجشنبه به کاروان جهانی الی بیت المقدس، خبر می رسد که اعضای هندی، فیلیپینی و یک عضو عراقی کاروان که بیش از 36 ساعت بر روی کشتی بودند پس از پیگیری های متعدد وارد بیروت شده اند؛ و همه به استقبال آنها می روند.

• روز جمعه حرکت کاروان به سمت جنوب لبنان و مرز فلسطین اشغالی ساعت ها به طول می انجامد و با ایست و بازرسی ارتش لبنان، کاروان به نماز نمی رسد اما استقبال پرشور است و اشکها از گونه فلسطینی ها جاری.

• هر چند ارتش لبنان اجازه نزدیک شدن به مرز را نداد اما کاروان جهانی الی بیت المقدس، با پرچم هایش در بلندی های مشرف به مرز لبنان و فلسطین اشغالی عکس می اندازد.


 

 

 
مطالب مرتبط

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

با حضور حسین رویوران، فروز رجایی‎فر و سیدسلیم غفوری برگزار شد

میزگرد بررسی ابعاد برگزاری کاروان الی بیت المقدس(قسمت دوم)
با حضور حسین رویوران، فروز رجایی‎فر و سیدسلیم غفوری برگزار شد

میزگرد بررسی ابعاد برگزاری کاروان الی بیت المقدس(قسمت دوم)

. قریب به 700 سازمان و گروه بین‎المللی از این حرکت حمایت، و برای همراهی با این حرکت اعلام آمادگی کردند - و همراهی کردند. صد‎ها هزار نفر از مردم سوریه، لبنان، اردن و مصر و آوارگان و پناهندگان فلسطینی در این کشور‎ها که در مراسمی که در این چهار کشور بود شرکت کردند.

|

نظرات کاربران