در حال بارگذاری ...

تجمع حمایت از مردم فلسطین همزمان با برگزاری راهپیمایی الی بیت المقدس در مرزهای فلسطین با حضور باشکوه مردم و کاروان های راهیان نور در مسجد جامع خرمشهر برگزار شد.


همایش بزرگ جوانان ایرانی در مسجد جامع خرمشهر روز گذشته همزمان با تجمعهای سراسر دنیا در روز زمین برگزار شد. در این همایش که صدها جوان فارس و عرب و ترک و کرد ایرانی حضور داشتند دکتر رحماندوست رئیس جمعیت دفاع از ملت فلسطین سخنرانی کرد و ضمن تقدیر از حرکت جهانی کاروان الی بیت المقدس، بر لزوم حمایت از قدس شریف تاکید نمود.

در حاشیه این همایش، اختتامیه نمایشگاه تصاویر گرافیکی مربوط به قدس و دفاع مقدس نیز که با همکاری مرکز فرهنگی وارثین تهیه شده بود برگزار شد.

اهتزاز پرچمهای فلسطین و حزب الله بر فراز مسجد جامع خرمشهر و همچنین به آتش کشیدن پرچم رژیم صهیونیستی از دیگر اقدامات جوانان ایرانی برای همراهی با حرکت جهانی در حمایت از فلسطین بود.

این مراسم در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در مسجد جامع خرمشهر به عنوان نماد مقاومت مردم ایران در برابر دشمن با حضور پرشکوه مردم همیشه در صحنه خرمشهر و کاروان های راهیان نور برگزار شد و از زمان آغاز نماز جمعه تا پس از آن ادامه یافت.

این تجمع همزمان با برگزاری تجمع در مرزهای لبنان، سوریه، اردن و مصر با فلسطین برپا شد.

همچنین با همکاری سازمان بسیج مستعضفان ارتباط مستقیمی با کاروان آسیایی مستقر در مرز اردن و فلسطین با مسجد جامع خرمشهر برقرار شد.

ناگفته نماند که تئاتر خیابانی با مضمون مقاومت فلسطینی و دفاع مقدس نیز در حاشیه این همایش اجرا شد.

در هفته های اخیر، تهاجم و تعرض رژیم اشغالگر قدس نسبت به بیت المقدس و قدس شریف بیشتر شده است.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران