در حال بارگذاری ...

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس و جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه های جداگانه ای با تاکید بر وجوب حمایت از قدس از مردم خواستتند تا در راهپیمایی روز زمین حضور پیدا کنند.

به گزارش امت واحده، جنبش مقاومت اسلامی حماس و جنبش جهاد اسلامی ضمن تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در حمایت از قدس و فلسطین در راهپیمایی های فردا، حمایت از قدس و زمین فلسطین را امری واجب اعلام نمودند.

در بیانیه جهاد اسلامی ضمن اشاره به اتفاق سال 1976 و اینکه روز زمین روزی تاریخی و مهم برای فلسطینیان است، خروج گسترده مردم در این روز را نمادی از این مضمون دانسته است که فلسطینیان سرزمین خود را فراموش نکرده اند و تنها راه باز پس گرفتن این حق، مواجهه با غاصبان است.

در بیانیه حماس نیز ضمن اشاره به اینکه روز زمین همچنان برای فلسطینیان الهام بخش است، از همه عربها، مسلمانان و آزادگان جهان خواسته اند تا در این حرکت حضوری گسترده داشته باشند تا این حرکت به نقطه بازگشت مساله قدس به دامان امت اسلامی بدل شود.
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

مسجد دانشگاه تهران میزبان نخبگان شیعه و سنی

برگزاری افطاری «وحدت و مقاومت» با حضور ده ها تن از چهره های فرهنگی- هنری کشور
مسجد دانشگاه تهران میزبان نخبگان شیعه و سنی

برگزاری افطاری «وحدت و مقاومت» با حضور ده ها تن از چهره های فرهنگی- هنری کشور

افطاری «وحدت و مقاومت» در شب میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، با حضور گروه های مختلف شیعه و سنی و نخبگان مطرح فرهنگی و فعالان عرصه وحدت و جهان اسلام در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد.

|

نظرات کاربران