در حال بارگذاری ...

در آستانه برگزاری راهپیمایی جهانی الی بیت المقدس و تهدیدات مکرر رژیم صهیونیستی برای سرکوب تظاهرات کنندگان، ارتش لبنان برای مقابله با هر گونه تجاوزات این رژیم اعلام آمادگی کرد.

سرلشگر"ولید سلمان" رئیس ستاد مشترک ارتش لبنان بر آمادگی کامل ارتش برای مقابله با هر گونه تجاوزات رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

وی در جریان بازدید از یگان های ارتش لبنان در جنوب این کشور گفت: در سایه شرایط دشوار منطقه عربی ارتش لبنان برای مقابله با هر گونه تجاوزات اسرائیل آمادگی کامل دارد.

سلمان از نیروهای لبنانی خواست تا از شهروندان خود برای تقویت پایداری آنها در سرزمین خود حمایت کرده و با نیروهای بین المللی به منظور خنثی کردن توطئه های دشمن که اخیرا نیز تجاوزات هوایی خود به لبنان را افزایش داده است، همکاری کنند.

وی همچنین تاکید کرد که نقش دفاعی ارتش در مرزهای جنوبی با نقش امنیتی آن در داخل تکمیل می شود و توانایی آن برای حمایت از وطن در مقابل بحران های خارجی را تقویت می کند.

این اظهارات رئیس ستاد مشترک ارتش لبنان در حالی است که رژیم صهیونیستی در پیام های مکرر به لبنان تهدید کرده است که تظاهرات کنندگان "روز زمین" که قرار است فردا در مرز فلسطین اشغالی با لبنان و سوریه برگزار شود، سرکوب می کند.
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

امروز، جشن پیروزی مردم و مقاومت غزه در تهران

امروز، جشن پیروزی مردم و مقاومت غزه در تهران

به مناسبت پیروزی مردم و مقاومت فلسطینی در جبهه نظامی و سیاسی بر دشمن صهیونیستی، امروز چهارشنبه ساعت 18 کارناوال موتوری و جشن پیروزی در چهارراه ولیعصر برگزار خواهد شد.

|

نظرات کاربران