در حال بارگذاری ...

اسپانیایی ها و فعالان آمریکای لاتین نیز در همراهی با حرکت جهانی الی بیت المقدس اقداماتی را سامان دهی کرده اند.

به گزارش امت واحده به نقل از صفحه اسپانیولی کاروان جهانی الی بیت المقدس در فیس بوک، اسپانیایی ها و فعالان آمریکای لاتین نیز در همراهی با حرکت جهانی الی بیت المقدس اقداماتی را سامان دهی کرده اند.

بنا بر اخبار مندرج در این صفحه، تجمعاتی در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی همراه با برنامه های متنوع در شهرهای مادرید اسپانیا، سانتیگو، کانسپشن، والدیویا و تالکا در شیلی، بوینس آیرس و نکوئن در آرژانتین، مونته ویدئو در اروگوئه، مکزیکو سیتی در مکزیک برگزار خواهند شد.

گفتنی است این تجمعات با همکاری فلسطینیان مقیم این کشورها و فعالان اجتماعی عرصه فلسطین برگزار شده اند. همچنین برخی از این فعالان برای شرکت در مراسمات لبنان و اردن در این کشورها حاضر شده اند.

منبع: www.facebook.com/GMJ.Espanol
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد
افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد

در شب بیست و دوم ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس،افطاری «وحدت و مقاومت» با شعار «القدس، القضیه الاولی» و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده در صحن مسجد الاقصی برگزار شد.

|

نظرات کاربران