در حال بارگذاری ...

در حالی که بیش از ده ساعت از رسیدن کشتی شاخه آسیایی کاروان الی بیت المقدس به بندر بیروت میگذرد، دولت لبنان هنوز اجازه خروج به اعضای کاروان نداده است.

به گزارش امت واحده، بعد از ده ساعت از رسیدن کشتی حامل شاخه آسیایی کاروان الی بیت المقدس به بیروت، دولت لبنان هنوز اجازه خروج اعضای کاروان از کشتی را صادر نکرده است. این درحالی است که بسیاری از اعضای این کاروان حتی احتیاجی به ویزا برای ورود به لبنان ندارند.


گفتنی است شاخه آسیایی کاروان جهانی الی بیت المقدس در هنگام خروج از ترکیه نیز با مسائلی روبرو بود و نهایتا پس از تاخیری بیست ساعته آنجا را ترک نمود و حال، از ساعت ده صبح امروز، در بندر شهر بیروت به سر می برد و اجازه خروج به انان داده نشده است.

 
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد
افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد

در شب بیست و دوم ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس،افطاری «وحدت و مقاومت» با شعار «القدس، القضیه الاولی» و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده در صحن مسجد الاقصی برگزار شد.

|

نظرات کاربران