در حال بارگذاری ...

موسسه بین المللی قدس خواستار مشارکت گسترده در راهپیمایی بین المللی قدس شد که قرار است روز جمعه آینده و همزمان با سالگرد روز زمین برگزار شود.

 این موسسه با صدور بیانیه ای تاکید کرد که باید این روز (30 مارس روز زمین) را روز "حمایت از قدس" قرار داد.

این موسسه همچنین خواستار تقویت جنبش همبستگی بین المللی با قدس و آرمان فلسطین و گسترش دایره تلاش های جهانی در حمایت از قدس شد و اعلام کرد که رژیم صهیونیستی باید با مشاهده این برنامه ها و تحرکات احساس کند که رو در روی ملت های عربی و تمامی ملت های جهان قرار گرفته است و در صورتی که این رژیم به جنایت ها و تجاوزات خود علیه سرزمین و اهالی قدس و مقدسات آن ادامه دهد، شعله های بهار عربی در آینده نزدیک به قدس نیز خواهد رسید.

موسسه قدس از اتحادیه عرب نیز خواست که در نشست روز پنجشنبه آینده (29 مارس) خود در بغداد پایتخت عراق حمایت خود از خواسته ها و آرمان های حامیان قدس را اعلام کند. این موسسه تاکید کرد که ما به سران عرب اعلام می کنیم که این آخرین فرصت شما برای همراهی با خواسته ها و آرمان های آزادی خواهانه ملت هایتان و دفاع آنها از مقدسات امت و کرامت آن است.
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

نظرات کاربران