در حال بارگذاری ...

در آستانه برگزاری تظاهرات کاروان الی بیت المقدس در روز جمعه شماری از زنان غزه با تجمع مقابل شورای قانونگذاری شهر غزه دست تجمع کردند.

کاروان الی بیت المقدس درصدد است توجه جامعه جهانی را با هدف رهایی بیت المقدس به عنوان میراث فرهنگی بشریت و ادیان الهی به خود معطوف کند.

در تجمع امروز زنان غزه " مشیر المصری" سخنگوی حماس و دکتر "احمد ابو حلبیه" رئیس کمیته کاروان الی بیت المقدس در غزه به ایراد سخنرانی پرداختند.
 
زنان غزه در این تجمع خواستار به رسمیت شناخته شدن حقوق فلسطینیان و حق بازگشت آوارگان به سرزمین خود و  احترام به آزادیهای مذهبی و سیاسی به دور از هرگونه تبعیض شدند.
 
سخنرانان در این تجمع بر تظاهرات جهانی روز جمعه به عنوان یک ابتکار عمل صلح آمیز برای دستیابی به اهداف خود بدون توسل به خشونت تاکید کردند.
از شخصیتهای برجسته که در تظاهرات جهانی روز جمعه حضور خواهند یافت "دیسموند توتو" و "میرید مگر" برنده جایزه نوبل هستند.
 
بسیاری از زنانی که در تجمع امروز شرکت کردند رنان مسنی بودند که در سال 1948 از سرزمین خود بیرون رانده شدند.
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد
افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد

در شب بیست و دوم ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس،افطاری «وحدت و مقاومت» با شعار «القدس، القضیه الاولی» و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده در صحن مسجد الاقصی برگزار شد.

|

نظرات کاربران