در حال بارگذاری ...

لحظاتی قبل از حرکت کشتی کاروان جهانی الی بیت المقدس به سوی بیروت، یک آتش سوزی مشکوک در بندر توشوکای ترکیه صورت گرفت که موجب اخلال در حرکت کشتی ها شد.

به گزارش امت واحده، کاروان الی بیت المقدس از صبح امروز وارد این بندر شده بود و تا کنون ده ساعت به دلیل آنچه توفان در میانه دریا نامیده می شد متوقف مانده بود و قرار بود لحظاتی بعد حرکت کند که نهایتا با این آتش سوزی مشکوک مواجه شد.


از آنجا که اسرائیلی ها دهها خبر درباره این کاروان منتشر کرده اند و از انجام آن هراس بسیاری دارند، بعید نیست که این اقدام توسط عوامل صهیونیستها در ترکیه صورت گرفته شده باشد.
 
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد
افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی

جمله رهبری در صحن مسجد الاقصی برافراشته شد

در شب بیست و دوم ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس،افطاری «وحدت و مقاومت» با شعار «القدس، القضیه الاولی» و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده در صحن مسجد الاقصی برگزار شد.

|

نظرات کاربران