در حال بارگذاری ...

لیطف صادقی، فرماندار زاهدان: حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین تنها به ایران محدود نمی شود بلکه تمامی آزادیخواهان جهان ازآنان پشتیبانی می کنند.

 لطیف صادقی امروز در مراسم استقبال کاروان جهانی الی بیت المقدس در دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: حمایت از آرمان های مردم فلسطین فقط محدود به کشور ایران نیست بلکه تمام آزادیخواهان دنیا از همه اقوام و مذاهب از این اهداف پشتیبانی می کنند.

وی افزود: بنا به فرموده امام راحل "اگر هر مسلمانی یک سطل آب روی اسرائیل بریزد او را آب خواهد برد".

فرماندار زاهدان بیان کرد: تمامی کسانی که در این راه مقدس گام بر می دارند و این کاروان را همراهی می کنند و رنج سفر را متحمل شده اند، مسلمانان وارسته ای هستند که در راستای اهداف و آرمان امام راحل که همانا نابودی اسرائیل از عرصه جهانی است، حرکت کرده اند و برای ما بسیار ارزشمند و حائز اهمیت بوده و افتخار می کنیم که از آنان حمایت کنیم.

صادقی به حرکت بیداری اسلامی در مصر که با هدف حمایت از فلسطین و مقابله با صهیونیست شکل گرفت اشاره کرد و گفت: آرمان های آزادیخواهان در مصر محقق شد و توانستند دیکتاتور مصر را سرنگون کنند و این حرکت نجات فلسطین را دست یافتنی کرده است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری عنوان کرد: ایشان با شفافیت فرمودند که هر کس در حمایت از کشور فلسطین اقدامی کند مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرد.

فرماندار زاهدان تصریح کرد: ما دست و پای کسانی را که به فلسطین عشق می ورزند می بوسیم زیرا آنها به ندای حضرت امام لبیک گفته اند.

صادقی افزود: حرکت کاروان منادی آزادی الی بیت المقدس را که یک حرکت بین المللی است بسیار ارزشمند و انسان دوستانه تلقی می شود.

وی در پایان خطاب به صهیونیست ها گفت: کابوس وحشتناک مبارزه با صهیونیست هرگز پایان نمی پذیرد و مسلمانان دنیا خواب را از چشمان شما خواهند گرفت.
مطالب مرتبط

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

متن کامل سخنرانی دکتر الویری در نماز جمعه اهل سنت زاهدان

متن کامل سخنرانی دکتر الویری در نماز جمعه اهل سنت زاهدان

تاکید بر اخوت و برادری به عنوان شالوده جامعه دینی، اشاره به افراد و جریان های وحدت­گرا در کنار افراد و جریانات وحدت­گریز، تاکید بر راهبردی دانستن مساله وحدت نه تاکتیکی دیدن آن و درخواست از حضور کاروان علما و نخبگان اهل سنت در تهران مهمترین محورهای سخنان ایشان بود که به عنوان ...

|

در دانشگاه زاهدان برگزار شد:

آسیب شناسی وحدت در گفت و گوی نخبگان شیعه و سنی
در دانشگاه زاهدان برگزار شد:

آسیب شناسی وحدت در گفت و گوی نخبگان شیعه و سنی

روزگاری بود که اسلام غریب شده بود. آتاترک خلافت اسلامی را حذف کرد و پس از آن مظاهر اسلامی را از بین برد. از حجاب گرفته تا حروف الفبای قرآنی که در زبان ترکی استفاده می شد. در ایران هم این مبارزه را آغاز کردند. طوری که در آن دوره هر کس از اسلام حرف می زد عقب مانده و مرتجع خوانده می شد. ...

|

نظرات کاربران