در حال بارگذاری ...

رئیس موسسه حمایت از مردم فلسطین در پاکستان گفت: آهنگ وحدت همه مسلمانان در بیت المقدس به زودی نواخته می شود.

مولانا قاضی احمد نورانی امروز در دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این کاروان نمایندگانی از مردم کشورهای فلسطین، پاکستان، مالزی، فیلپین، اندونزی، هندوستان و... ما را همراهی می کنند.

وی افزود: این کاروان به عنوان سمبل و نمادی از وحدت و اتحاد تمامی ملت های جهان اعم از مسلمان و غیر مسلمان با پیام دوستی و صلح و آزادی غزه و فلسطین از چنگال صهیونیست در خروش است.

رئیس موسسه حمایت از مردم فلسطین در پاکستان با ابراز علاقه به امام خمینی (ره) و آرمان هایش و نیز مردم ایران بیان داشت: رهبران، دولتمردان و مردم ایران همواره برای نجات فلسطین اشغالی تلاش کرده و در مقابل کشور متخاصم اسرائیل ایستاده اند و این برای ما بسیار قابل احترام و ارزشمند است.

احمد نورانی به آرمان های امام راحل برای نجات فلسطین اشاره کرد و افزود: اکنون موج بهار عربی و بیداری اسلامی نشأت گرفته از اهداف امام (ره) است که آرمان آزادی فلسطین دست یافتنی شده است.

وی گفت: به یاری خداوند به زودی در بیت المقدس، آهنگ یکپارچگی و وحدت همه مسلمانان، نواخته می شود.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

نظرات کاربران