در حال بارگذاری ...

اعضای شاخه آسیایی کاروان جهانی الی بیت المقدس که از مرز زمینی میرجاوه وارد استان سیستان و بلوچستان شده بودند، دقایقی پیش مورد استقبال گرم اهالی زاهدان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، اعضای کاروان جهانی الی بیت المقدس که پیش از ظهر امروز از طریق مرز میرجاوه وارد خاک کشورمان شده بودند در هنگام ورود به شهر زاهدان، با استقبال موتوری جوانان این شهر مواجه شدند. این کاروانیان در ادامه مسیرشان به محل تجمع پرشور مردم زاهدان در مقابل دانشگاه زاهدان رسیدند و پس از برگزاری مراسم استقبال و سخنرانی فرماندار زاهدان، در میان استقبال گرم جوانان شیعه و سنی زاهدانی، وارد دانشگاه دولتی این شهر شدند.

فرماندار زاهدان در این مراسم، حضور این کاروان را افتخاری برای ایران دانست چرا که فرصتی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و احیاء آرمان قدس است. استقبال کنندگان نیز با سر دادن شعارهایی چون «مرگ بر اسرائیل»، «From the river to the sea / Palestine will be free»، درود بر فلسطین، «Free Free Palestine» و... از کاروانیان استقبال کردند.

گفتنی است در حاشیه مراسم استقبال، نمایشگاه نقاشی کودکان درباره قدس و فلسطین برگزار شده بود. همچنین دانش آموزان زاهدانی طی بیانیه ای ضمن خوشامدگویی به این کاروان، آرزو کردند که این تلاشها به نابودی اسرائیل منجر شود.

این کاروانیان قرار است پس از صرف ناهار راهی استان کرمان شوند تا ساعت 20 امروز در شهر بم مورد استقبال مردم انقلابی و صبور این شهر قرار بگیرند.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران