در حال بارگذاری ...

نماینده ارامنه جنوب ایران با تحسین برانگیز خواندن حرکت کاروان «الی بیت المقدس» گفت: جامعه مسیحیان کشور از کاروان «الی بیت المقدس» حمایت می کنند.

روبرت بیگلریان نماینده مسیحیان جنوب کشور گفت: فعالیت های این چنینی که صورت می گیرد در درجه اول ابتکار خوبی است چرا که به مردم در فرآیند نضنج گیری و حرکتش اطلاع رسانی می کند و این خودش جاذب انواع مشارکت های مردمی و ایجاد همدلی بین اقوام و ادیان است.

وی افزود: در عین حال خود این حرکت نشان دهنده عزمی است که در مسیر صورت می گیرد، انسجام پیدا می کند و در مقصد بروز پیدا می کند و به شکل اعتراض، پیام  همدلی و یک دلی مردم و به ویژه آزادگان و معتقدان به ادیان ابراهیمی را می رساند.

بیگلریان حرکت کاروان جهانی «الی بیت المقدس» را تحسین تحسین برانگیز خواند و تاکید کرد: گذشته از آن فجایعی که در غزه و کرانه باختری رود اردن می گذرد، جنایات اسرائیل امروز برای همه مردم جهان روشن است و همه رسانه های غربی که سعی می کنند بسیاری از اعمال فجیع صورت گرفته را قلب شده به گوش جهانیان برسانند نمی توانند از کنار این جنایات بگذرند.

نماینده ارامنه جنوب کشور، افزود: به قول معروف آن قدر آش شور شده که قابل کتمان نیست و با محکومیت هایی که صورت می گیرد و دفاعی که از حق مردم فلسطین به صورت جهانی متبلور شده، رژیم صهیونیستی چاره ای نخواهد داشت که به فجایعی که در طی قرن گذشته و یک دهه اخیر قرن جاری انجام داده، پاسخ دهد.

بیگلریان، تصریح کرد: همه مردم آزاده را دعوت می کنم که نسبت به جنایت های صهیونیست ها بی تفاوت نباشند و از چنین ابتکاراتی حمایت کنند.

وی افزود: در عین حال به عنوان کسی که سعی می کنم روح آزادگی را از هر کسی که باشد به درستی درک کنم و بپذیرم، متأسفم که شاهد یک دلی بیشتر جوامع اسلامی در راستای احقاق حق ملت فلسطین نیستم اما مطمئن هستم که این حرکتی که شروع بی نتیجه نخواهد بود.

نماینده ارامنه جنوب با بیان اینکه دوست داریم در مقاطعی در کنار کاروان «الی بیت المقدس» باشیم و وحدت خودمان را اعلام کنیم، تاکید کرد: جامعه مسیحیان کشور از این حرکت حمایت می کنند.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران