در حال بارگذاری ...

رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از اسرای آزاد شده از زندان های رژیم صهیونیستی گفت: «تاریخ سراسر ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی سیاه ترین دوران تاریخ معاصر می باشد».

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، علی لاریجانی در ابتدای این دیدار ضمن گرامی داشت مبارزات حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران صهیونیست، آرمان فلسطین را آرمان انسانی دانست و ایستادگی و مقاومت را تنها راه دستیابی ملت مظلوم فلسطین به آرمان ها و اهداف خویش خواند و افزود: «سازش هیچ دستاوردی برای ملت مظلوم فلسطین نداشته و نخواهد داشت».

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که امام خمینی(ره) موضوع فلسطین را به عنوان یک موضوع اصلی برای انقلاب اسلامی و جهان اسلام تعریف کردند، خاطرنشان کرد: «مساله ی فلسطین همواره یک شاخص تعیین حق و باطل است».

وی دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آزادی سرزمین های اشغالی را مسوولین بزرگی برای هم انسان های آزادی خواه دانست و افزود: «سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین در همه ی عرصه ها می باشد و در این راه از هیچ کمکی به ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد.»
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

نظرات کاربران