در حال بارگذاری ...

حضور اسرای آزاد شده فلسطینی در ایران، بازتاب گسترده ای در رسانه های فلسطینی داشته است.

رسانه های فلسطینی همزمان با ازادی 550 اسیر فلسطینی از زندانهای رژیم اشغالگر قدس  در چارچوب مرحله دوم تبادل اسرا به سفر عطا الله ابوسبح وزیر اسرا و آزادگان دولت منتخب فلسطین به ایران پرداخته و گزارشاتی از اهمیت این سفر را منتشر کردند.

 روزنامه فلسطین تنها روزنامه چاپ غزه با انتشار گزارشی از سفر هیات فلسطینی به تهران به ریاست ابوسبح نوشت: در حالی که فلسطینی ها خود را برای استقبال با شکوه از 550 اسیر دیگر در چارچوب تبادل اسرا ی فلسطینی در ازای ازادی گلعاد شالیط نظامی اسیرصهیونیستی آماده می کنند تعدادی از اسرای فلسطینی که در مرحله اول آزاد شدند به همراه وزیر اسرا از ایران بازدید می کنند.

این روزنامه نوشت: هیات اسرای فلسطینی در سفر خود به تهران با دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی  و نمایندگان مجلس ایران دیدار کردند. به نوشته این روزنامه کنفرانس های متعدد خبری با حضور رسانه های داتخلی و خارجی در ایران از جمله برنامه های سفر هیات اسیران فلسطینی به تهران بوده است.

سایت اینترنتی شبکه تلویزیونی فلسطین الیومنیز با پخش تصاویری از کنفرانس خبری هیات فلسطینی در قم و تهران به انتشار گزارشی از اهمیت این سفر پرداخت و نوشت: ایرانی ها استقبال کم نظیری از اسرای فلسطینی و وزیر اسرا داشتند.

در این سایت همچنین گزارشی تصویری از دیدار رییس مجلس با اسرای فلسطینی در محل مجلس شورای اسلامی  منتشر شد.

سایت پایگاه خبری اقصی تی وی نیز به انتشار گزارشی از این سفر پرداخت و همزمانی این سفر باآزادی مرحله دوم اسرای فلسطینی را بسیار با اهمیت خواهند.  

سایت های خبری شبکه فلسطین PNN ، الاقصی، الرساله نت، قدس نت ، قدس پرس، سرایا و ... نیز به بازتاب سفر هیات فلسطینی و استقبال دانشجویان و سایر اقشار مردم ایران از اسرای آزاد شده فلسطینی پرداختند. 

 


 

 


 

 


 


 
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

میانمار واقدامات عملی تأثیرگذار

میانمار واقدامات عملی تأثیرگذار

با اقدامات یکی دو روزه نمی شود بار خاصی برداشت و دردی را دوا کرد! دیری نیست که جریانات مسلح در میان مسلمانان شکل بگیرد چرا که هیچ راهی برای تنفس آنان باقی نگذاشته اند!

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

برنامه تلویزیونی هم قصه

برنامه تلویزیونی هم قصه

هشت سال از شروع فعالیت‌های «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» گذشته است. طی این سال‌ها تمام تلاشمان را کرده‌ایم که تا گوشه‌ای از باری که باید برای انقلاب اسلامی در ...

|

نظرات کاربران