در حال بارگذاری ...

حضور اسرای آزاد شده فلسطینی در ایران، بازتاب گسترده ای در رسانه های فلسطینی داشته است.

رسانه های فلسطینی همزمان با ازادی 550 اسیر فلسطینی از زندانهای رژیم اشغالگر قدس  در چارچوب مرحله دوم تبادل اسرا به سفر عطا الله ابوسبح وزیر اسرا و آزادگان دولت منتخب فلسطین به ایران پرداخته و گزارشاتی از اهمیت این سفر را منتشر کردند.

 روزنامه فلسطین تنها روزنامه چاپ غزه با انتشار گزارشی از سفر هیات فلسطینی به تهران به ریاست ابوسبح نوشت: در حالی که فلسطینی ها خود را برای استقبال با شکوه از 550 اسیر دیگر در چارچوب تبادل اسرا ی فلسطینی در ازای ازادی گلعاد شالیط نظامی اسیرصهیونیستی آماده می کنند تعدادی از اسرای فلسطینی که در مرحله اول آزاد شدند به همراه وزیر اسرا از ایران بازدید می کنند.

این روزنامه نوشت: هیات اسرای فلسطینی در سفر خود به تهران با دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی  و نمایندگان مجلس ایران دیدار کردند. به نوشته این روزنامه کنفرانس های متعدد خبری با حضور رسانه های داتخلی و خارجی در ایران از جمله برنامه های سفر هیات اسیران فلسطینی به تهران بوده است.

سایت اینترنتی شبکه تلویزیونی فلسطین الیومنیز با پخش تصاویری از کنفرانس خبری هیات فلسطینی در قم و تهران به انتشار گزارشی از اهمیت این سفر پرداخت و نوشت: ایرانی ها استقبال کم نظیری از اسرای فلسطینی و وزیر اسرا داشتند.

در این سایت همچنین گزارشی تصویری از دیدار رییس مجلس با اسرای فلسطینی در محل مجلس شورای اسلامی  منتشر شد.

سایت پایگاه خبری اقصی تی وی نیز به انتشار گزارشی از این سفر پرداخت و همزمانی این سفر باآزادی مرحله دوم اسرای فلسطینی را بسیار با اهمیت خواهند.  

سایت های خبری شبکه فلسطین PNN ، الاقصی، الرساله نت، قدس نت ، قدس پرس، سرایا و ... نیز به بازتاب سفر هیات فلسطینی و استقبال دانشجویان و سایر اقشار مردم ایران از اسرای آزاد شده فلسطینی پرداختند. 

 


 

 


 

 


 


 
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

در برابر دیپلماسی دیجیتال صهیونیستی چه باید کرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

در برابر دیپلماسی دیجیتال صهیونیستی چه باید کرد؟

همواره این سوال در میان فعالین شبکه‌های اجتماعی مطرح است که بالاخره باید چطور و چگونه در برابر این نفوذ صهیونیستی ایستاد؟ برخی قائلند که باید به این اقدامات بی‌توجهی کرد؛ برخی دیگر تاکید به واکنش و نظردهی زیر مطالب منتشره دارند و دسته‌ای هم باور دارند باید حساب‌های مشابه ...

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

نظرات کاربران