در حال بارگذاری ...

جمعی از اسرای فلسطینی آزاده شده از زندان های رژیم صهیونیستی بعدازظهر امروز شنبه با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از اسرای آزاد شده از بند رژیم صهیونیستی، با بیان اینکه سازش هیچ دستاوردی برای ملت فلسطین نداشته و نخواهد داشت، تأکید کرد که دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین در همه عرصه ها سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران است.

لاریجانی در ابتدای این دیدار ضمن گرامیداشت مبارزات حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران صهیونیست، آرمان فلسطین را یک آرمان انسانی دانست و ایستادگی و مقاومت را تنها راه دستیابی ملت مظلوم فلسطین به آرمان ها و اهداف خویش خواند و گفت: سازش هیچ دستاوردی برای ملت مظلوم فلسطین نداشته و نخواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه امام راحل موضوع فلسطین را به عنوان یک موضوع اصلی برای انقلاب اسلامی و جهان اسلام تعریف کرد، ادامه داد: مسئله فلسطین همواره یک شاخص اصلی تعیین حق و باطل است.

رئیس مجلس دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آزادی سرزمین های اشغالی را مسئولیت بزرگی برای همه انسان های آزادی خواهی دانست و افزود: سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین در همه عرصه ها است و در این راه از هیچ کمکی به ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد.

لاریجانی در ادامه با اشاره به تحولات اخیر منطقه و موج بیداری اسلامی ملت ها اظهار داشت: موج اخیر بیداری اسلامی در کشورهای منطقه یک ظرفیت عظیم برای دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین است و بی تردید این تحولات اثرات بسیار مثبت و مبارکی برای آزادی سرزمین های فلسطین خواهد داشت.

وی همچنین تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به شدت از عواقب تحولات کنونی در هراس است.

در ادامه این دیدار اسرای آزاد شده از زندان های رژیم اشغالگر قدس با بیان خاطرات خود از دوران بازداشت به رفتارهای غیر انسانی عناصر رژیم صهیونیستی در زندان ها پرداخته و تصریح کردند: ما در دوران بازداشت با این واقعیت آشنا شدیم که رژیم صهیونیستی یک قدرت پوشالی، توخالی و ضعیف است.

اسرای آزادشده فلسطینی ضمن قدردانی از حمایت و کمک های معنوی جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین خاطرنشان کردند که ملت فلسطین هیچگاه رژیم صهیونیستی را به رسمیت نخواهد شناخت و تا آزادی سرزمین های اشغال شده به مقاومت و پایداری خود ادامه خواهد داد.
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

نظرات کاربران