در حال بارگذاری ...
به همت خیرین ایرانی

نخستین سفره افطاری ایرانی در نوار غزه برگزار شد

با کمک خیرین ایرانی و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده، برای نخستین بار در نوار غزه سفره افطاری ایرانی با کمک مردم نوع دوست ایران برگزار شد.

به دنبال فراخوان جمعی از فعالان و تشکل های مردمی کشور برای برپایی سفره ایرانی افطار در غزه، با کمک مردم خیرخواه و نوع دوست ایران و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده، یک روز پس از روز جهانی قدس، در شامگاه شنبه 5 ام شهریور ماه، سفره ایرانی افطار ، در یکی از مساجد باریکه غزه پهن شد.

لازم به ذکر است این اقدام ارزشمند که برای نخستین بار از سوی تشکل های مردمی ایران در باریکه غزه انجام می شود در راستای تداوم اقدامات بشردوستانه ملت ایران و اعلام همبستگی با مردم مجاهد و مبارز غزه است که بیش از ۴ سال محاصره ظالمانه رژیم صهیونیستی را تحمل کرده اند.

بر این اساس اتحادیه بین المللی امت واحده که سال گذشته به همراه تشکل های دیگری از ایران و برخی کشورهای آسیایی، محموله ای از کمک های غذایی و دارویی را در قالب کاروان آسیایی همبستگی با مردم غزه راهی این منطقه نمود، توانست نذورات و کمک های مردمی جمع آوری شده را جهت اطعام شایسته جمعی از مردم غزه ارسال کند.
 
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

نظرات کاربران