در حال بارگذاری ...
به همت دفتر قم اتحادیه امت واحده:

نمایشگاه جهان اسلام در روز قدس برگزار شد

نمایشگاه مسائل جهان اسلام با محوریت فلسطین، به همت اعضای دفتر قم اتحادیه امت واحده در روز قدس برگزار شد.

همزمان باروز جهانی قدس و به همت جمعی از اعضای امت واحده دفترقم دومین نمایشگاه مسائل جهان اسلام درماه رمضان بامحوریت مساله فلسطین درجوارحرم مطهرحضرت فاطمه معصومه فعالیت خودرااغاز کرد.


این نمایشگاه ازصبح امروز وبه مدت یک روز پذیرای زائران حرم کریمه اهل بیت وراهپیمایان روز قدس بود که مردم روزه دار در کنار بازدید از آن ازطریق صندوقهای کمک رسانی امت واحده کمکهای نقدی خودرا به کشورهای سومالی وپاکستان وملت مظلوم غزه اهدا کردند.


لازم به ذکراست کودکان نیزدرغرفه کودکان نمایشگاه با کشیدن نقاشی ونوشتن نامه به کودکان غزه وسومالی سهم خودرا درامدادرسانی معنوی به این ملتهای زجرکشیده به زیبایی پرداختند.
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

نظرات کاربران