در حال بارگذاری ...

گزارش تصویری دومین دوره آموزشی اتحادیه امت واحده (شماره یک)

دومین دوره آموزشی اتحادیه امت واحده در محل اردوگاه صاحب الزمان تهران با حضور فعالان جهان اسلام و مهمانانی از کشورهای اسلامی در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، در نخستین روز این دوره اساتیدی همچون شیخ ماهر مزهر، عالم لبنانی اهل سنت، مسوول روابط عمومی گروه تجمع علمای لبنان، حجه الاسلام و المسلمین نواب، رئیس دانشگاه ادیان، مولوی نذیر احمد سلامی، از علمای اهل سنت و نماینده خبرگان رهبری، دکتر یعقوب توکلی ، حجه الاسلام زائری به ایراد سخنرانی در زمینه هایی همچون جریان شناسی گروههای تکفیری ، مبانی و راهکارهای وحدت اسلامی ، نقش و جایگاه ایران در قبال انقلاب های منطقه پرداختند.

در روز دوم دوره نیز دو تن از جوانان انقلابی مصر با حضور در جمع شرکت کنندگان به ایراد صحبت در زمینه انقلاب مصر پرداختند. متن این سخنرانیها از طریق سایت رسمی امت واحده در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
مطالب مرتبط

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

برخی از مدعیان جریانی که خود را پایبندتر به نظام می داند و مدعی – به زعم بنده در حد شعار!- تبعیت محض از رهبری هستند هم دست کمی از برخی رقبای ظاهرا سیاسی خود ندارد! بعبارتی در این مساله نوعی وحدت فکری وجود دارد و اتفاقا این نکته نشان می دهد که تقسیم جامعه صرفا بر اساس جریان سیاسی، ...

|

ده نکته درباره وحدت و افراطیون

ده نکته درباره وحدت و افراطیون

برخی تلاش می کنند تا با سیاسی کردن مساله وحدت، آنرا به ضرورتی مقطعی تقلیل داده و صرفا در مقابل دشمن مشترک معنا کنند، حال آنکه وحدت مد نظر دین برای ایجاد تمدن اسلامی و حاکمیت ارزشهای اسلامی در جهان است.

|

نظرات کاربران