در حال بارگذاری ...

اتحادیه بین المللی امت واحده با نگارش نامه ای خطاب به مسئولین شهری سراسر کشور، از آنها درخواست کرد تا نسبت به نامگذاری برخی میادین و خیابانها به نام سمبل های مقاومت کشورهای منطقه اقدام کنند.

اتحادیه بین المللی امت واحده، در راستای حمایت از قیام ملت های منطقه با نگارش نامه ای به مسئولین شهری و روستایی سراسر کشور، از آنها درخواست کرد تا نسبت به نامگذاری میادین و محلات و خیابان های شهرها و روستاهای کشور به نام سمبل ها و نمادهای مقاومت اسلامی در منطقه اقدام کنند.

متن این نامه بدین شرح است:

شهرداران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاهای سراسر کشور

سلام علیکم

همانگونه که مستحضرید نسیم دلنواز بیداری و مقاومت اسلامی در سرزمین های اسلامی وزیدن گرفته و طوفان خشم و خروش ملت ها در حال پیچیدن نسخه دیکتاتورهای مزدور و دست نشانده غرب است.

با عنایت به تکلیف انقلابی تمام اقشار و اصناف و گروه های کشور نسبت به شرایط کنونی منطقه و به خصوص با توجه به فاجعه اسفناک کشتار بی رحمانه مردم مظلوم و بی دفاع بحرین و اشغال و هتک حرمت مقدسات و نوامیس مسلمانان در این کشور با دستور شیطان بزرگ آمریکا و اجرای سردمداران اسلام آمریکایی و رژیم های مزدور و خائن آل سعود و آل خلیفه و هم چنین مخالفت نکردن گسترده و ملموس جهانی نسبت به این جنایات ضدبشری خواهشمندیم با نامگذاری و نمادسازی از انقلاب مردم این کشور و هم چنین دیگر کشورهای انقلابی منطقه هم چون میدان لوءلوء بحرین، میدان التحریر مصر، میدان التغییر یمن و نام شهدای برجسته این انقلاب ها به تکلیف اسلامی و انسانی خود در قبال حمایت از این انقلابیون مظلوم در این برهه حساس عمل کنید. باشد که این عمل ، امیدبخش عدالتخواهان و حق طلبان این کشورها و موجب همبستگی بیش تر ملت انقلابی ایران با ملت های در حال انقلاب قرار گیرد.
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران