در حال بارگذاری ...

همزمان با سالروز پیروزی مردم غیور و انقلابی غزه پس از 22 روز نبرد خونین با نظامیان تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی، کنفرانس خبری به بیان دستاوردهای اولین کاروان آسیایی شکست حصر غزه در محل تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده،در این مراسم که روز چهارشنبه ساعت 15 برگزار می گردد، نمایندگانی از کشورهای مسیر حرکت کاروان نیز حضور خواهند داشت و خاطرات و گزارشی از وضعیت غزه بیان خواهند کرد.

همچنین نماینده اتحادیه بین المللی امت واحده، برنامه های آتی خود را اعلام خواهد نمود و آقایان مهندس سعید قاسمی و حجه الاسلام رحیمیان نیز به تقدیر از همکاران و دانشجویانی که در برگزاری این کاروان همکاری نمودند خواهند پرداخت.

گفتنی است اهداء هدایای معنوی مجاهدان و مردم غزه به مشاور رهبر انقلاب، حجه الاسلام رحیمیان و برگزاری نمایشگاه عکس کاروان آسیایی از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود.
مطالب مرتبط

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی

هفتمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده با عنوان "رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین المللی جوانان ایرانی" با حضور افراد و اساتید مختلف، از 17 تا 19 شهریور ماه دراردوگاه آبعلی برگزار شد.

|

نظرات کاربران